Radio Opole » Program Radia Opole

Radio Opole (antena główna) z 14 czerwca 2024 roku

23:00 WE WSZYSTKICH DŹWIĘKACH TY...
Szósty złoty medal dla zespołu Angelus Cantat. W audycji dyrygent Tadeusz Eckert opowie o jubileuszu, koncertowaniu za granicą m.in. w Czechach, Hiszpanii i Francji oraz o długich rozmowach w chórze i dźwiękach miłości.

Do słuchania w każdy czwartek od 23:05 do 01:00 zaprasza Żaneta Plotnik-Krumpietz. Do autorki można napisać tu: zaneta.plotnik@radio.opole.pl

15:00 REPORTERSKI OBRAZ DNIA
Już dziś mecz otwarcia Mistrzostw Europy w piłce nożnej. Na murawie staną gospodarze, czyli niemiecka reprezentacja i Szkoci. Polacy rywalizację w fazie grupowej w Euro 2024 rozpoczną w niedzielę od spotkania z Holendrami. W magazynie prześledzimy, jak do tej pory szło "Biało-czerwonym" w tego rodzaju turniejach.

Dzieci odliczają dni do końca roku szkolnego. Do wakacji pozostał tylko tydzień. Opolskie kąpieliska szykują się do kolejnego sezonu. Co przygotowano? Fala upałów zapowiadana jest już w przyszłym tygodniu.

„Interdyscyplinarność drogą do sukcesu terapeutycznego” - to temat przewodni II Konferencji OgólnOpolskiej w Medycynie. Biorą w niej udział studenci kierunków lekarskich z całej Polski. Dlaczego tak ważne jest holistyczne podejście do pacjenta? I dlaczego ważne jest, że rozmawiają o tym przyszli lekarze pod patronatem ekspertów?

Będziemy też na otwarciu jedynego w regionie, pełnowymiarowego, 18-dołkowego pola golfowego w Kamieniu Śląskim.

Do słuchania od 15:00 do 16:00 zaprasza Marzena Śmierciak z zespołem reporterów Radia Opole. Z autorami można się kontaktować pisząc tu: wydawca@radio.opole.pl

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »