Radio Opole » Program Radia Opole

Radio Opole (antena główna) z 19 kwietnia 2024 roku

23:00 WE WSZYSTKICH DŹWIĘKACH TY...
Audycja prezentująca polską muzykę z obszaru piosenki poetyckiej, autorskiej, aktorskiej, studenckiej, turystycznej, a także szeroko rozumianą muzykę rozrywkową z tekstami o wyróżniającej się wartości literackiej. Prezentacja nowości, jak i klasycznych, najważniejszych utworów wykonawców tworzących w tych stylach. Stałym elementem audycji będą krótkie wywiady z artystami współczesnymi, debiutantami i największymi twórcami sprzed lat.

Do słuchania w każdy czwartek od 23:05 do 01:00 zaprasza Żaneta Plotnik-Krumpietz. Do autorki można napisać tu: zaneta.plotnik@radio.opole.pl

12:00 TWOJE RADIO OPOLE
Nowe inwestycje, ale i prace remontowe prowadzone przez specjalistyczne firmy – o nich powiemy w piątkowe popołudnie, po godzinie 12. A inwestycje – wiadomo - muszą być prowadzone według określonych reguł, w zgodzie z przepisami, wymogami technicznymi. Potem, po ukończeniu muszą przejść ocenę inspektorów, są odbiory techniczne. A jak ma się do tego chodnik, na środku którego ma stanąć latarnia, a kawałek dalej (też niemal w połowie szerokości) stoi hydrant? Pytamy, bo taka budowa chodnika jest obecnie prowadzona w jednym z miejsc w Opolu. Gdzie dokładnie? O tym powiemy w magazynie interwencyjnym Radia Opole.

W programie również podpowiedzi związane z tym, co przyniesie nam weekend – mowa zarówno o wydarzeniach kulturalnych, jak i świetnych audycjach, których w ten weekend nie zabraknie w Radiu Opole.

Zobacz podstronę: Interwencja Radia Opole

W audycji także:
13:45 Cykl tematyczny (cz. 2) – Wiesław Kolbusz
14:30 Zagraj w to jeszcze raz
14:55 OPP - działają i pomagają na Opolszczyźnie

Do słuchania od 12:05 do 15:00 zaprasza Dawid Rajwa. Z autorem można kontaktować się mailowo pisząc tu:
dawid.rajwa@radio.opole.pl

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »