Radio Opole » Program Radia Opole

Radio Opole (antena główna) z 13 kwietnia 2024 roku

23:00 GORĄCZKA PIĄTKOWEJ NOCY
W audycji "Gorączka piątkowej nocy" odkrywać będziemy fascynujące brzmienia z obszarów disco- popowych i soulu. Powita nas absolutny lider list przebojów Benson Boone, który właśnie pochwalił się światu swoim najnowszym albumem, oprócz tego pojawi się m.in. dawno niesłyszany zespół London Grammer powracający z gorącym singlem.

Do słuchania od 23:00 do 01:00 zaprasza Agnieszka Kurenda-Szmit. Do autorki można napisać tu: agnieszka.kurenda-szmit@ radio.opole.pl

22:00 PROGRESYWNA ZMIANA ROCKA
Mieszanka. Trochę klasyki i nieco nowszych brzmień. Ostatnio sporo było o polskiej scenie rocka neoprogresywnego, bo pojawiły się tuzy pokroju Collage. To przyszedł czas, by powtórzyć sobie Sattelite. Posłuchamy też tRK Project czy nowej wersji utworu "Light your cigar" Millenium. Pojawi się też fragment najnowszej produkcji Adama Jurczyńskiego, szerszej publiczności znanego z zespołu Oberschlesien. Mało kto wiedział, że ten człowiek ma "progresywną" duszę,a po klimatach gitarowych połamańców porusza się sprawnie. W kąciku koncertowym też będziemy w naszym kraju, bowiem relaksować się będziemy przy znakomitej płycie SBB "Trio live".

Zobacz: profil audycji na Facebooku.

Zaprasza do słuchania od 22:05 do północy Adam Wołek. Do autora można napisać tu: adam.wolek@radio.opole.pl

Audycja jest powtarzana w piątki od godz. 6:00 do 8:00 w paśmie Radio Opole 2 KULTURA.

Zobacz: Ramówka 2024 - pasmo główne


Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »