Radio Opole » Program Radia Opole

Radio Opole (antena główna) z 13 kwietnia 2024 roku

23:00 GORĄCZKA PIĄTKOWEJ NOCY
W audycji "Gorączka piątkowej nocy" odkrywać będziemy fascynujące brzmienia z obszarów disco- popowych i soulu. Powita nas absolutny lider list przebojów Benson Boone, który właśnie pochwalił się światu swoim najnowszym albumem, oprócz tego pojawi się m.in. dawno niesłyszany zespół London Grammer powracający z gorącym singlem.

Do słuchania od 23:00 do 01:00 zaprasza Agnieszka Kurenda-Szmit. Do autorki można napisać tu: agnieszka.kurenda-szmit@ radio.opole.pl

15:00 OPOLSKIE "RODOS"
Za nami wiosenne, ale jak na lato przystało - gorące dni. Przyroda ruszyła z kopyta, a my z mikrofonem Radia Opole ruszamy zwiedzać ogródki działkowe. Te - jak mówią ich właściciele - to miejsce rekreacji, pracy i rehabilitacji, też... w tej dosłownym tego słowa znaczeniu.

W programie także o pięknej, różnorodnej w ubarwieniu, ale nie naszej rodzimej biedronce azjatyckiej. Okazuje się, że człowiek sprowadzając ją z Azji do Europy chciał ulepszyć przyrodę.

W kąciku "Zdrowe i kolorowe", czyli o warzywach i owocach z naszych ogródków rozprawiać będziemy o pomidorze.

Do słuchania od 15:00 do 17:00 zaprasza Agnieszka Wawer-Krajewska. Do autorki można napisać tu: agnieszka.wawer-krajewska@radio.opole.pl

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »