Radio Opole » Program Radia Opole

Radio Opole (antena główna) z 2 marca 2024 roku

23:00 GORĄCZKA PIĄTKOWEJ NOCY
W audycji "Gorączka piątkowej nocy" pojawi się sporo tanecznych brzmień, które mamy nadzieję, wprowadzą Was w weekendowy nastrój. Sprawdzimy m.in. kiedy Justin Timberlake zawita do naszego kraju, by zagrać spektakularny koncert oraz powiemy o niespodziance jaką przygotowały wytwórnie płytowe dla wszystkich miłośników Luthera Vandrossa.

Do słuchania od 23:00 do 01:00 zaprasza Agnieszka Kurenda-Szmit. Do autorki można napisać tu: agnieszka.kurenda-szmit@ radio.opole.pl

7:00 WEEKEND Z RADIEM OPOLE
Trochę publicystyki, trochę edukacji i rozrywki – z dużą dawką pobudzającej i poprawiającej nastrój muzyki, by weekend był jak najbardziej udany. W audycji rozmowy poruszające tematykę codziennego życia mieszkańców regionu, wypoczynku i rekreacji. Audycja służąca rzetelnemu ukazywaniu różnorodności wydarzeń i zjawisk.

W audycji także:
7:15 Obieżyświat – Barbara Tyslik
  • Spragnionym ciekawych miejsc, a także pięknych widoków i wypoczynku również, Jan Janota, instruktor krajoznawstwa Polski, uprawiający różne formy turystyki, tym razem rekomenduje miasto położone nad rzeką Białą na Nizinie Północnopodlaskiej, będące stolicą województwa podlaskiego. To Białystok. Określany mianem „polskiego Wersalu”, z jedną z najlepiej zachowanych rezydencji epoki saskiej na ziemiach dawnej Rzeczypospolitej oraz najlepiej zachowanym w Polsce ogrodem barokowym. Jan Janota, Białystok, odwiedził w czasie letnich wojaży. Była to jednodniowa wizyta, dlatego – jak zapowiedział – będą powroty.
  • Ponadto zaprosimy do brzeskiej Kafejki pod Globusem w której – 6 marca o godz. 18-tej, Barbara i Andrzej Tomczakowie opowiedzą o częściowo już istniejącym szlaku rowerowym, czyli długodystansowej trasie rowerowej wzdłuż rzeki Wisły, od jej źródeł do ujścia, zwanej Wiślaną Trasą Rowerową.
Po emisji magazynu, jego dźwiękowy zapis wraz ze zdjęciami zostanie udostępniony na stronie internetowej Radia Opole, w zakładce Obieżyświat.

Do słuchania od 7:05 do 11:00 zaprasza Katarzyna Zawadzka. Z autorką można kontaktować się mailowo: katarzyna.zawadzka@radio.opole.pl

09:56 Remme - Heat
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »