Radio Opole » Program Radia Opole

Radio Opole (antena główna) z 1 marca 2024 roku

23:00 WE WSZYSTKICH DŹWIĘKACH TY...
”Przychodzisz z gwiazd i tam wracasz. Decydujesz o sobie, masz sprawczości i w pełni wyrażasz siebie. Świat potrzebuje teraz decyzji pełnych empatii, miłości i czułości. A Ty jesteś piękny, dobry i kompletny. Nieważne jak Cię nazwą.” – tymi słowami wokalistka grupy Mikromusic Natalia Grosiak zapowiada swój pierwszy solowy album i najnowszy singiel „Jesteś piękny”.

Do słuchania od 23:05 do 01:00 zaprasza Żaneta Plotnik-Krumpietz. Do autorki można napisać tu: zaneta.plotnik@radio.opole.pl

12:00 TWOJE RADIO OPOLE
Piątkowe popołudnie rozpoczniemy w Twoim Radiu Opole od magazynu interwencyjnego. To audycja, do której nasi słuchacze zgłaszają różne sprawy, oczekując ich nagłośnienia, a także pomocy w rozwiązaniu różnych problemów. I w piątkowe popołudnie powrócimy do jednej z takich spraw, które zmierzają do finału oczekiwanego przez naszych słuchaczy z Kluczborka.

W dalszej części programu nie zabraknie informacji o nowościach kinowych, podpowiemy kolejne ciekawe propozycje z weekendowego programu Radia Opole, omówimy też kolejną z gier, w które można pograć w Klubowym Muzeum Retro Komputerów.

W audycji także:
13:45 Cykl tematyczny (cz. 2) – Wiesław Kolbusz
14:30 Zagraj w to jeszcze raz
14:55 OPP - działają i pomagają na Opolszczyźnie

Do słuchania od 12:05 do 15:00 zaprasza Dawid Rajwa. Z autorem można kontaktować się mailowo pisząc tu:
dawid.rajwa@radio.opole.pl

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »