Radio Opole » Program Radia Opole

Radio Opole (antena główna) z 1 marca 2024 roku

23:00 WE WSZYSTKICH DŹWIĘKACH TY...
”Przychodzisz z gwiazd i tam wracasz. Decydujesz o sobie, masz sprawczości i w pełni wyrażasz siebie. Świat potrzebuje teraz decyzji pełnych empatii, miłości i czułości. A Ty jesteś piękny, dobry i kompletny. Nieważne jak Cię nazwą.” – tymi słowami wokalistka grupy Mikromusic Natalia Grosiak zapowiada swój pierwszy solowy album i najnowszy singiel „Jesteś piękny”.

Do słuchania od 23:05 do 01:00 zaprasza Żaneta Plotnik-Krumpietz. Do autorki można napisać tu: zaneta.plotnik@radio.opole.pl

6:00 KTO RANO WSTAJE Z RADIEM OPOLE
Doczekaliśmy się! W końcu mamy marzec. Do wiosny już zdecydowanie bliżej niż dalej. Szykując się do weekendu będziemy Was również mocno doceniać z okazji Dnia Doceniania Pracownika! Ponadto świętować mogę Ci, którzy mają piegi, a nawet swoje święto mają wszystkie osoby puszyste. Krótko mówiąc, przed nami jedno wielkie świętowanie przed weekendem.

W audycji także:
08:15 Poranna rozmowa Radia Opole – Ireneusz Prochera

Gościem Porannej Rozmowy będzie poseł Marcin Ociepa, prezes OdNowy, którego zapytamy m.in. o cele jego ugrupowania w woj. opolskim w wyborach samorządowych, spadające poparcie prawicy w sondażach i ocenę obecnej polityki obronnej kraju.

Do słuchania od 6:05 do 9:00 zaprasza Kacper Śnigórski. Z autorem można kontaktować się telefonicznie: 77 423 22 33 lub mailowo:
kacper.snigorski@radio.opole.pl


Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »