Radio Opole » Program Radia Opole

Radio Opole (antena główna) z 23 lutego 2024 roku

23:00 WE WSZYSTKICH DŹWIĘKACH TY...
W najnowszym utworze „Above All/Ponad Wszystko” opolska wokalistka Monika Lebich apeluje do słuchaczy „W Twoich rękach jest moc sprawcza, odmieńmy realia i zamiast tylko mówić o problemach społecznych, zadziałajmy!”.

Do słuchania od 23:05 do 01:00 zaprasza Żaneta Plotnik-Krumpietz. Do autorki można napisać tu: zaneta.plotnik@radio.opole.pl

12:00 TWOJE RADIO OPOLE
„Mamo, zepsuł mi się telefon - to jest mój nowy numer. Zapisz sobie” - wiadomość takiej treści otrzymała jedna ze słuchaczek Radia Opole. Niewiele brakowało, a stałaby się ofiarą oszustów. Postanowiła nam o tym opowiedzieć i w ten sposób ostrzec też innych słuchaczy. Ale są i inne osoby, których interwencje mogą uratować seniorów przed „wsparciem wnuczka” lub innymi oszustwami. O nich również powiemy w magazynie interwencyjnym, po godzinie 12.

W naszym programie też podpowiedzi dla rodziców dzieci, które we wrześniu rozpoczną naukę w szkołach podstawowych. Niebawem ruszy rekrutacja. W jaki sposób zapisać dziecko i jakie zasady przy tym obowiązują? O tym powiemy po godzinie 13.

W programie również sporo podpowiedzi związanych z tym, czego w Radiu Opole możecie spodziewać się w ten weekend, będzie też o nowościach kinowych, a po 14:30 omówimy kolejną z gier, w które można pograć w Klubowym Muzeum Retro Komputerów.

Jeśli uważacie, że jest sprawa, którą warto, można, trzeba się podzielić, czekamy na zgłoszenia pod adresem: interwencje@radio.opole.pl, wiadomość można nam zostawić również pod numerem telefonu 774 541 541.

W audycji także:
13:45 Cykl tematyczny (cz. 2) – Wiesław Kolbusz
14:30 Zagraj w to jeszcze raz
14:55 OPP - działają i pomagają na Opolszczyźnie

Do słuchania od 12:05 do 15:00 zaprasza Dawid Rajwa. Z autorem można kontaktować się mailowo pisząc tu:
dawid.rajwa@radio.opole.pl

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »