Radio Opole » Program Radia Opole

Radio Opole (antena główna) z 23 lutego 2024 roku

23:00 WE WSZYSTKICH DŹWIĘKACH TY...
W najnowszym utworze „Above All/Ponad Wszystko” opolska wokalistka Monika Lebich apeluje do słuchaczy „W Twoich rękach jest moc sprawcza, odmieńmy realia i zamiast tylko mówić o problemach społecznych, zadziałajmy!”.

Do słuchania od 23:05 do 01:00 zaprasza Żaneta Plotnik-Krumpietz. Do autorki można napisać tu: zaneta.plotnik@radio.opole.pl

6:00 KTO RANO WSTAJE Z RADIEM OPOLE
Razem możemy więcej! Pod takim hasłem swój najbliższy mecz rozegra Weegree AZS Politechniki Opolskiej. Chodzi o to, żeby grać i pomagać. Dobrą muzyką przygotujemy Was również do weekendu. Oczywiście mam świadomość, że należą się Wam jakieś prezenty za przepracowanie całego weekendu.

W audycji także:
08:15 Poranna rozmowa Radia Opole – Ireneusz Prochera
  • Rząd zapowiada, że od poniedziałku zaczną się rozmowy z przedstawicielami protestujących rolników, którym mają zostać przedstawione konkretne propozycje rozwiązań, ograniczających straty z tytułu napływu do Polski produktów spożywczych z Ukrainy. Czy to rozwiąże problem polskiego rolnictwa? Porozmawiamy o tym z Marcinem Oszańcą, liderem Polskiego Stronnictwa Ludowego w woj. opolskim i członkiem Rady naczelnej PSL. Nie zabraknie również pytań o aktualną sytuację polityczną w kraju i o przygotowania do wyborów samorządowych.
Do słuchania od 6:05 do 9:00 zaprasza Kacper Śnigórski. Z autorem można kontaktować się telefonicznie: 77 423 22 33 lub mailowo:
kacper.snigorski@radio.opole.pl


Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »