Radio Opole » Program Radia Opole

Radio Opole (antena główna) z 12 lutego 2024 roku

0:00 PASMO POWTÓRKOWE
WTOREK – SOBOTA
01:00 Publicystyka w Radiu Opole
02:00 Dobry Wieczór. Tu Radio Opole
04:00 Magazyn ekonomiczny
05:00 Muzyka przed świtem (piątek na sobotę)

SOBOTA/NIEDZIELA
00:00 Science bez fikcji
02:00 Ze zdrowiem ci do twarzy
04:00 Agroradio

NIEDZIELA/PONIEDZIAŁEK
00:00 Motoradio
02:00 Wszystko o literaturze
04:00 Effatha
05:00 Niedzielna Loża Radiowa
15:00 POPOŁUDNIÓWKA RADIA OPOLE
Są zdeterminowani i pełni sił. Rolnicy z całego regionu, m.in. z powiatu namysłowskiego wznowili akcję protestacyjną, ale dziś postanowili protestować całą dobę. Do rana będą blokować rondo na DK39 w Kamiennej. A tematem zajmuje się Monika Matuszkiewicz-Biel.

W pierwszym zgłoszeniu mowa była o wybuchu dużych rozmiarów i pożarze. Przyczyną miało być nieumiejętne gaszenie gorącego oleju wodą. Dziś strażacy wskazują na błękitne paliwo, czyli gaz, a spółka gazownictwa przekazuje, że wybuchła kuchenka. W bloku przy 1 Maja w Opolu w niedzielny wieczór doszło do wybuchu - kompletnemu zniszczeniu uległa ściana, balkon oraz okno. Sprawę pod lupę wzięła Agnieszka Stefaniak.

W 10. rocznicę śmierci opolskiego artysty Bolesława Polnara Galeria Sztuki Współczesnej w Opolu zorganizowała wieczór wspomnieniowy. Najpierw licznie zgromadzeni przyjaciele, znajomi i współpracownicy malarza zobaczyli fragmenty filmów z Bolesławem Polnarem. Później były wspomnienia i opowieści o twórczości artysty. Na miejscu był Mariusz Majeran.

W magazynie ekonomicznym Radia Opole gościem będzie dziś Tomasz Hanzel z dyrektor Opolskiego Centrum Rozwoju Gospodarki, który wytłumaczy do kogo i na co do przedsiębiorców trafi ponad 400 milionów złotych.


Do słuchania od 15:00 do 18:00 zaprasza Iwona Tokarska. Z autorką można skontaktować się pisząc tu: iwona.tokarska@radio.opole.pl

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »