Radio Opole » Program Radia Opole

Radio Opole (antena główna) z 2 grudnia 2023 roku

0:00 PASMO POWTÓRKOWE
WTOREK – SOBOTA
00:00 Poranna rozmowa Radia Opole
01:00 Wieczorne pasmo edukacyjne
04:00 Popołudniówka Radia Opole

SOBOTA/NIEDZIELA
00:00 Muzyka na noc – redakcja muzyczna
01:10 Agroradio
02:00 Mamy lato! – wakacyjna akcja Radia Opole
04:00 Sience bez fikcji – magazyn naukowy Radia Opole

NIEDZIELA/PONIEDZIAŁEK
00:00 Wszystko o literaturze
02:00 Mój Opolski Dom
03:00 60 lat KFPP
05:00 Program z przedstawicielami OPP

Zobacz: Ramówka 2023 - pasmo główne
Zobacz: Ramówka 2023 - Radio Opole 2 KULTURA (DAB+)
7:00 WEEKEND Z RADIEM OPOLE
Trochę publicystyki, trochę edukacji i rozrywki – z dużą dawką pobudzającej i poprawiającej nastrój muzyki, by weekend był jak najbardziej udany. W audycji rozmowy poruszające tematykę codziennego życia mieszkańców regionu, wypoczynku i rekreacji. Audycja służąca rzetelnemu ukazywaniu różnorodności wydarzeń i zjawisk.

W sobotniej audycji także:
7:15 Obieżyświat – Barbara Tyslik

Nie zważając, że w tym roku nieco wcześniej jesień zderza się z zimą, w magazynie Obieżyświat będzie kolorowo; ostatnie uroki jesieni wyczaruje swoją barwną opowieścią Beata Wielgosik, główna specjalistka do spraw ochrony przyrody w Zespole Opolskich Parków Krajobrazowych, kierująca Parkiem Krajobrazowym „Góra Świętej Anny”. Będzie to – zapowiadana w ubiegłym tygodniu - druga część przyrodniczo – historycznego spaceru wśród czarnocińskich buczyn. Po emisji magazynu jego dźwiękowy zapis ubogacony zdjęciami zostanie udostępniony na stronie internetowej Radia Opole w zakładce Obieżyświat.

Ponadto zaprosimy do brzeskiej Kafejki pod Globusem na środowe spotkanie (6 grudnia o godz. 18-tej) z Mirosławem Czoppą, który opowie o perłach Ziemi Lubelskiej oraz do filii nr 4 Miejskiej Biblioteki Publicznej na spotkanie ( 8 grudnia godz. 18- ta) z Jędrzejem Józefowiczem, dziennikarzem i podróżnikiem, autorem książki „Dziennik wędrowca, czyli jak dotarłem pieszo do Rzymu”. Tym razem Jędrzej Józefowicz opisze swoją polarną wyprawę na Grenlandię.

Do słuchania od 7:05 do 11:00 zaprasza Katarzyna Zawadzka. Z autorką można kontaktować się mailowo: katarzyna.zawadzka@radio.opole.pl

Zobacz: Ramówka 2023 - pasmo główne
Zobacz: Ramówka 2023 - Radio Opole 2 KULTURA (DAB+)
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »