Radio Opole » Program Radia Opole

Radio Opole (antena główna) z 27 czerwca 2022 roku

23:00 SŁUCHAĆ I SŁYSZEĆ
Nagrania z filmu „Kochaj albo rzuć” ukazują się na płycie wydanej przez GAD Records po raz pierwszy, zremasterowane z oryginalnych taśm z archiwum wrocławskiego Centrum Technologii Audiowizualnych CeTA i wydane w ścisłej współpracy z Andrzejem Korzyńskim. Ponadczasowe kino, kolorowa muzyka i jeszcze jeden sukces aktorów, scenarzysty i reżysera. My Bubba to szwedzko-islandzki duet, którego muzykę określa się jako minimalistyczny, zorientowany na wokal folk. Teksty są zabawne, a wokale jednocześnie delikatne i rozbrajające.

Do słuchania od 23:05 do 1:00 w nocy zapraszają Marzena Mielcarek i Jacek Mielcarek. Z autorami można kontaktować się mailowo: marzena.mielcarek@radio.opole.pl

Zobacz: Ramówka 2022 - pasmo główne
Zobacz: Ramówka 2022 - Radio Opole 2 KULTURA (DAB+)
15:00 REPORTERSKIE TU I TERAZ
Jedyne w województwie i jedno z pięciu w kraju centrum opiekuńczo-mieszkalne oficjalnie otwarte. Mieści się w Walcach. Ma 9 miejsc, a dla kogo? - o tym powiemy w magazynie reporterów.

Sprawdzimy również jak przebiega akcja pomocy dla uchodźców, realizowana przez Caritas Diecezji Opolskiej.

Będzie też przypomnienie - Centralna Ewidencja Emisyjności Budynków - pamiętacie Państwo: Czas do czwartku na wyspowiadanie się z tego, czym ogrzewamy swoje mieszkania. Zapominalscy muszą liczyć się z karą.

My nie zapominamy, przede wszystkim o naszych słuchaczach. Radio Opole z okazji urodzinowej akcji na nasze 70. urodziny gościło dziś w Głubczycach. Relacja też znajdzie się w magazynie.

Potem podsumujemy festiwal "Jawor - u źródeł kultury", który odbył się w weekend w Tokarni pod Kielcami, gdzie opolskie podbiło serca jurorów. Co tu kryć - silna reprezentacja regionu, ale i Radia Opole długo nie da o sobie zapomnieć organizatorom i gościom.

A na deser - z racji tego, że słupki rtęci szaleją w magazynie będzie recepta na udane, czyli bezpieczne wakacje nad wodą, gdzie dziś szukamy ochłody.

Piszcie do nas – info@radio.opole.pl
Dzwońcie 800 30 50 50

Do słuchania od 15:05 do 16:00 zaprasza Agnieszka Stefaniak. Z autorką można kontaktować się mailowo:
agnieszka.stefaniak@radio.opole.pl

Zobacz: Ramówka 2022 - pasmo główne
Zobacz: Ramówka 2022 - Radio Opole 2 KULTURA (DAB+)
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »