Radio Opole » Program Radia Opole

Radio Opole (antena główna) z 24 maja 2022 roku

23:00 JAZZOFONIA
Dorota Barová jest wokalistką, autorką tekstów piosenek, kompozytorką i przede wszystkim wiolonczelistką oraz współzałożycielką zespołu Tara Fuki.

Melissa Aldana
to chilijska saksofonista tenorowa, występująca zarówno jako solistka, jak i ze swoim zespołem Melissa Aldana & Crash Trio.

Krzysztof Majchrzak studiował kontrabas klasyczny, jednak jako główny środek wypowiedzi artystycznej wybrał bas elektryczny i gitarę elektryczną. Kompozycję studiował w Conservatoire National Supérieur de Musique de Paris. Właśnie ukazała się jego nowa płyta zatytułowana „432 Hz”.

Do słuchania od 23:05 do 1:00 w nocy zaprasza Jacek Mielcarek.

Zobacz: Ramówka 2022 - pasmo główne
Zobacz: Ramówka 2022 - Radio Opole 2 KULTURA (DAB+)
6:00 KTO RANO WSTAJE Z RADIEM OPOLE
Pewna przedwojenna 5-zlotowka może dziś być warta nawet 100 tysięcy złotych. Szkoda tylko, że tak trudno ją zdobyć. Za to już niebawem w naszych portfelach będziemy mogli nosić numizmat z widokiem znacznie droższym naszym sercom, czyli pałacem w Mosznej. We wtorkowy poranek zastanowimy się, jakie jeszcze opolskie akcenty warto uhonorować w podobny sposób.


W audycji także:
08:15 Poranna rozmowa Radia Opole – Joanna Matlak
  • Porannym gościem Radia Opole będzie wicemarszałek województwa Zuzanna Donath-Kasiura. Wspólnym mianownikiem rozmowy będzie demografia; wicemarszałek była obecna na III Kongresie Demograficznym, a ponadto weźmie udział w dzisiejszym spotkaniu organizowanym w ramach inicjatywy "Opolska mama ma moc". Będzie też okazja do podsumowania prospołecznych i prorodzinnych programów samorządu województwa. Czy to wystarczające działania, czy może jest potrzeba stworzenia Opolskiej Strefy Demograficznej 2.0?
Do słuchania od 6:05 do 9:00 zapraszają Iwona Tokarska i Daniel Klimczak. Z autorami można kontaktować się telefonicznie: 77 423 22 33 (bezpłatny numer) lub mailowo:
iwona.tokarska@radio.opole.pl
daniel.klimczak@radio.opole.pl

Zobacz: Ramówka 2022 - pasmo główne
Zobacz: Ramówka 2022 - Radio Opole 2 KULTURA (DAB+)
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »