Radio Opole » Program Radia Opole

Radio Opole (antena główna) z 22 stycznia 2022 roku

23:00 MUZYKA ŹRÓDEŁ
Stanisław Fijałkowski – polski śpiewak ludowy z Chrzanowa z regionu Roztocza Lubelskiego. Śpiewak dysponujący głosem o ciepłej, unikatowej barwie posiadający bardzo obszerny repertuar pieśni kawalerskich, sierocych, przyśpiewek weselnych, kolęd życzących a także przedstawień kolędniczych Herody i Krakowskie wesele.

Zespół Attonare z Komprachcic z płyty "W noc zmrożoną".

Conexion Latina – zespół założony w Niemczech pod koniec lat 80. przez puzonistę Rudiego Fuesersa. W grupie występują muzycy z Niemiec, Portoryko, Wenezueli, Danii i Stanów Zjednoczonych. Grają afro-kubański jazz, jak i salsę.

Do słuchania od 23:05 do 1:00 w nocy zapraszają Marzena i Jacek Mielcarkowie. Z autorami można kontaktować się mailowo: marzena.mielcarek@radio.opole.pl

Zobacz: Ramówka 2022 - pasmo główne
Zobacz: Ramówka 2022 - Radio Opole 2 KULTURA (DAB+)
15:00 CAŁY NASZ SPORT
W sobotnie sportowe popołudnie na antenie Radia Opole skupimy się na trwających Mistrzostwach Europy w piłce ręcznej, w których Polska awansowała do fazy zasadniczej turnieju. Naszym gościem będzie Mateusz Jankowski, kapitan Gwardii Opole. Połączymy się także z Arturem Siódmiakiem, który wykonał najsłynniejszy rzut w historii polskiej piłki ręcznej. Opinię na temat gry polskich szczypiornistów wyrazi także jego kolega z mistrzowskiej drużyny Rafał Kuptel.

Dodatkowo, opowiemy jak poradzili sobie siatkarze z Opolszczyzny w rozgrywkach Pucharu Polski i przyjrzymy się jak przebiegają przygotowania Odry Opole do rundy wiosennej rozgrywek Fortuna 1. ligi.

Do słuchania 15:05 do 19:00 Jakub Biel z zespołem. Z autorami można kontaktować się mailowo: sport@radio.opole.pl

Zobacz: Ramówka 2022 - pasmo główne
Zobacz: Ramówka 2022 - Radio Opole 2 KULTURA (DAB+)
Jakub Biel
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »