Radio Opole » Program Radia Opole

Radio Opole (antena główna) z 7 grudnia 2021 roku

23:00 JAZZOFONIA
Rozmawiamy o muzyce do słuchowiska autorskiego Marzeny Mielcarek "Królewna Julwita z Kukoldowy". Jazz, jako alternatywna forma edukacji muzycznej. Piosenki jazzujące dla dzieci na Zachodzie stanowią integralną część wychowania muzycznego, dobrze byłoby wprowadzić i u nas podobne rozwiązania.

Do słuchania w każdy poniedziałek od 23:05 do 1:00 w nocy zaprasza Jacek Mielcarek.

6:00 KTO RANO WSTAJE...
Jeśli Mikołaj Was w tym roku nie odwiedził, czas nadrobić i wziąć udział w radiowej zabawie. Do wygrania voucher na sportowe zakupy! W porannym programie sprawdzimy też ile planujemy wydać na święta i prezenty. Czy możemy sobie pozwolić na nieco więcej przyjemności, a może raczej zaciskamy pasa? Dzwońcie i piszcie. Będziemy też przy budowie szopki w Szczepanowicach i powstającym lodowisku przy Stegu Arenie.

W audycji także:
06:20 Kartka z kalendarza – Bolesław Bezeg
08:15 Poranna Loża Radiowa – Joanna Matlak
  • W niedzielę Lewica ogłosiła swój plan walki z pandemią. Politycy domagają się obowiązkowych szczepień dla dorosłych i kar dla niezaszczepionych. W sieci i mediach zawrzało. Dlaczego tak radykalne postulaty? Gościem Radia Opole w tej sprawie będzie Michał Kalinowski, współprzewodniczący Lewicy w regionie.

Do słuchania od 6:05 do 9:00 zaprasza Justyna Marcińska. Z autorką można kontaktować się telefonicznie: 800 30 50 50 (bezpłatny numer) lub mailowo: poranek@radio.opole.pl
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »