Radio Opole » Program Radia Opole

Radio Opole (antena główna) z 3 grudnia 2021 roku

23:00 BIAŁE KRUKI Z CZARNYCH WINYLI
Grateful Dead - American Beauty i Blues for Allah
  • Dwie płyty legendarnego zespołu, który do dzisiaj ma oddanych fanów pomimo różnorodnych zmian stylistycznych na przestrzeni lat. Poszukamy odpowiedzi, co składa się na fenomen grupy wspólnie z gościem specjalnym, prawdziwym polskim Dead Headem, jak określają siebie fani na całym świecie.

Do słuchania od 23:05 do 1:00 zaprasza Witold Sułek. Z autorem można kontaktować się mailowo: witold.sulek@radio.opole.pl
15:00 REPORTERSKIE TU I TERAZ
Stoiska ze świątecznymi ozdobami oraz specjałami, bajkowe domki, diabelski młyn, mikołajkowa karuzela. Na opolskim rynku dziś rozpoczyna się jarmark bożonarodzeniowy. Impreza potrwa trzy dni. Co przygotowano dla mieszkańców? O tym w programie.

Blisko tysiąc nowych potwierdzonych przypadków koronawirusa notuje się w ostatnich dniach w regionie opolskim. Jest też wiele zgonów związanych z pandemią. Opolscy lekarze obserwują, że objawy choroby COVID-19 rozwijają się dużo szybciej, niż przy poprzednich falach zakażeń koronawirusem. U pacjentów z COVID-19 szybciej też dochodzi do niewydolności narządów.

Dzieci i dorośli mieli dziś okazję sprawdzić się w Wielkim Teście z Historii o powstaniach śląskich i plebiscycie. Uczestnicy odpowiadali na pytania związane z genezą zrywów, przebiegiem i ich skutkami. Relacja - w magazynie RTT.

Dla kibiców szykuje się natomiast weekend pełen sportowych emocji. A dostarczą ich siatkarze i siatkarki, koszykarze, piłkarze - ręczni, nożni oraz futsalu. W programie - zapowiedź sportowych wydarzeń.

Piszcie do nas - info@radio.opole.pl
Dzwońcie - 800 30 50 50

Do słuchania od 15:05 do 16:00 zapraszaj Marzena Śmierciak. Z autorką można kontaktować się mailowo:marzena.smierciak@radio.opole.pl


Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »