Radio Opole » Program Radia Opole

Radio Opole (antena główna) z 3 grudnia 2021 roku

23:00 BIAŁE KRUKI Z CZARNYCH WINYLI
Grateful Dead - American Beauty i Blues for Allah
  • Dwie płyty legendarnego zespołu, który do dzisiaj ma oddanych fanów pomimo różnorodnych zmian stylistycznych na przestrzeni lat. Poszukamy odpowiedzi, co składa się na fenomen grupy wspólnie z gościem specjalnym, prawdziwym polskim Dead Headem, jak określają siebie fani na całym świecie.

Do słuchania od 23:05 do 1:00 zaprasza Witold Sułek. Z autorem można kontaktować się mailowo: witold.sulek@radio.opole.pl
9:00 DOBRY MOMENT
Za miesiąc będzie można oglądać Opole w nowym serialu telewizyjnym. Remigiusz Mróz, pisarz pochodzący z Opola, w mediach społecznościowych poinformował, że "Behawiorystę" będzie można oglądać od 4 stycznia. W piątek w Dobrym Momencie przypomnimy postaci i miejsca, które w serialu obejrzymy.

Przed południem będziemy też zapraszać do kina na premierę filmu "Dobry Moment". O naszej krótkiej produkcji, którą będzie można obejrzeć idąc na film do kin Helios, opowiedzą jej twórcy.

W audycji również:
11:35 Czytasie – Beata Granatowska i Ireneusz Prochera
11:45 Działają i pomagają. OPP na Opolszczyźnie – Krzysztof Dobrowolski


Do słuchania od 9:05 do 12:00 zaprasza Magdalena Szybińska. Z autorką można kontaktować się telefonicznie: 800 30 50 50 (bezpłatny numer) lub mailowo: magdalena.szybinska@radio.opole.pl
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »