Radio Opole » Program Radia Opole

Radio Opole (antena główna) z 29 listopada 2021 roku

23:00 SŁUCHAĆ I SŁYSZEĆ
Stanisława Przybylska - piosenkarka i aktorka. Laureatka licznych nagród na festiwalach muzycznych. W latach 1985-88 występowała w Teatrze Rampa na Targówku. Ponadto współpracowała z teatrami warszawskimi: STS, Syrena, Buffo, Żydowskim, a także z Teatrem Ziemi Opolskiej w Opolu. Posłuchamy Jej najpopularniejszych ballad i piosenek, które zostały wydane przez Polskie Nagrania. Nocny Turniej Kabaretów z XXVIII KFPP w Opolu 1991 r.

Do słuchania od 23:05 do 1:00 w nocy zapraszają Marzena Mielcarek i Jacek Mielcarek. Z autorami można kontaktować się mailowo: marzena.mielcarek@radio.opole.pl

6:00 KTO RANO WSTAJE...
Od rana sprawdzamy warunki na drogach, prognozy na najbliższe godziny i na bieżąco informujemy o zdarzeniach. Cyber Monday zamieniany w śnieżny poniedziałek i czekamy na zdjęcia zimy w Waszej okolicy. Do usłyszenia od 6 rano.

W audycji także:
06:20 Kartka z kalendarza – Bolesław Bezeg
08:15 Poranna Loża Radiowa – Aneta Skomorowska-Kobza
  • W ciągu 10 lat ubyło ponad 10% gospodarstw rolnych w województwie opolskim, jednak powierzchnia gruntów uprawianych przez rolników nie zmieniła się. To tylko część wstępnych wyników Powszechnego Spisu Rolnego 2020. Więcej informacji o stanie rolnictwa na Opolszczyźnie przedstawi w Porannej Loży Radiowej Monika Bartel z Urzędu Statystycznego w Opolu.

Do słuchania od 6:05 do 9:00 zapraszają Justyna Marcińska i Kacper Śnigórski. Z autorami można kontaktować się telefonicznie: 800 30 50 50 (bezpłatny numer) lub mailowo: poranek@radio.opole.pl
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »