Radio Opole » Program Radia Opole

Radio Opole (antena główna) z 27 listopada 2021 roku

23:00 MUZYKA ŹRÓDEŁ
Nowy projekt ekologiczno - folkowy z Bydgoszczy Orkiestra Na Dużym Rowerze. Phoebe Hunt & The Gatheres - amerykańska formacja z Austin. Polsko - tuwiński zespół "Mefisto". Muzyka latynoamerykańska "Alla en io Alto" Costa Manta.

Do słuchania od 23:05 do 1:00 w nocy zapraszają Marzena i Jacek Mielcarkowie. Z autorami można kontaktować się mailowo: marzena.mielcarek@radio.opole.pl

15:00 CAŁY NASZ SPORT
W audycji podsumujemy piątkowy mecz Odry Opole z Podbeskidziem Bielsko-Białą, a także szczypiornistów Gwardii Opole z Azotami Puławy. Na bieżąco będziemy śledzili poczynania siatkarzy ZAKSY Kędzierzyn-Koźle, którzy w hicie 9. kolejki Plusligi będą walczyli w Zawierciu z Wartą. Od 17:00 będziemy łączyli się ze Strzelcami Opolskimi. Tamtejsza 1-ligowa ZAKSA podejmie lidera BBTS Bielsko-Białą. Ponadto w sobotę o punkty będą walczyli koszykarze Weegree AZS-u Politechniki Opolskiej, którzy zmierzą się z MMKS-em Koszalin (godz. 17:30). Natomiast w ekstraklasie fustalu Gredar Brzeg podejmie Constract Lubawę (godz. 18:00).

W programie podsumujemy także losowanie baraży do mistrzostw świata w piłce nożnej. Powiemy o losowaniu Pucharu Polski siatkarzy i siatkarek. Będziemy śledzili jak w fińskiej Ruce prezentują się nasi skoczkowie narciarscy. Powiemy także o nastrojach siatkarek UNI Opole przed niedzielnym starciem z Volley Wrocław.

Nie zabraknie informacji z innych aren na świecie, Europie oraz w kraju.

Do słuchania od 15:05 do 19:00 zaprasza Mariusz Chałupnik z zespołem. Z autorami można kontaktować się mailowo: sport@radio.opole.pl

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »