Radio Opole » Program Radia Opole

Radio Opole (antena główna) z 17 października 2021 roku

23:00 SET MEG
W audycji zaprezentuję nowości prosto od NTO - francuskiego producenta muzycznego, który 8 października wydał album APNEA. Świetne wydawnictwo w całości zabrzmi na antenie Radia Opole, w drugiej części audycji zaprezentuję swój mix autorski z brzmieniami chillout.

Do słuchania od 23:05 do 1:00 zaprasza Magdalena Meg Krzemień. Z autorką można kontaktować się mailowo: magdalena.meg-krzemien@radio.opole.pl

Magdalena Meg Krzemień
17:00 CAŁY NASZ SPORT
Na początek audycji omówimy wczorajsze ligowe mecze opolskich drużyn w siatkówce. Beniaminek TAURON Ligi Uni Opole rywalizowało w Stegu Arenie z liderem tabeli – Radomką Radom, z kolei w PlusLidze najlepsza drużyna Europy – Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle również przed własną publicznością grała z beniaminkiem – LUK Lublin. Swoje ligowe mecze rozgrywali w sobotę także nasi pierwszoligowcy: Mickiewicz Kluczbork i ZAKSA Strzelce Opolskie.

O ligowe punkty walczyli wczoraj również III-ligowe drużyny piłkarskie z naszego regionu. Stal Brzeg podejmowała rezerwy Górnika Zabrze, a MKS Kluczbork z Polonią Bytom.

W programie sporo miejsca poświęcimy tym razem sportom walki, a konkretnie taekwondo. Na niedawnych zawodach o Puchar Polski w tej dyscyplinie w Nowej Rudzie zawodnicy Sparty Głubczyce-Pietrowice wywalczyli aż siedem medali, w tym trzy złote.

Do słuchania od 17:00 do 19:00 zaprasza zespół Grzegorz Frankowski z zespołem. Z autorem można kontaktować się mailowo: sport@radio.opole.pl

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »