Radio Opole » Program Radia Opole

Radio Opole (antena główna) z 15 września 2021 roku

23:00 BIAŁE KRUKI Z CZARNYCH WINYLI
Homo Homini - 4

Płyta inna od poprzednich głównie za sprawą dwóch śpiewających wokalistek, jak i nieco zmodyfikowanemu brzmieniu, a o wszystkim tym opowie tym razem także lider zespołu, Aleksander Nowacki.

Shawn Phillips - Do You Wonder

Jeden z najbardziej tajemniczych i niebanalnych songwriterów lat 60-tych (grał także na wielu płytach Donovana), jeszcze lepiej poradził sobie w kolejnej dekadzie, nagrywając nagradzanie płyty, często dwie w jednym roku jak w przypadku prezentowanego albumu z roku 1974. Mamy tu nadal obecny folk, ale i sporo rocka, elementy funku i rocka progresywnego, a całość tworzy niesamowity nastrój.

Do słuchania od 23:05 do 1:00 zaprasza Witold Sułek. Z autorem można kontaktować się mailowo: witold.sulek@radio.opole.pl
19:00 REWIRY KULTURY
W dzisiejszym powrócimy do trwającego dwa miesiące Festiwalu placu Teatralnego w Opolu. Opowie o nim dr Joanna Filipczyk - dyrektorka Galerii Sztuki Współczesnej w Opolu.

Trwają 45. Opolskie Konfrontacje Teatralne "Klasyka żywa". Porozmawiamy o tegorocznym programie konfrontacji.

Dziś premiera nowego singla Dariusza Kozakiewicza - gitarzysty grupy Perfect. Gość opowie o swoim nowym projekcie solowym.

Do słuchania od 19:05 do 21:00 zaprasza Mariusz Majeran. Z autorem można kontaktować się mailowo:mariusz.majeran@radio.opole.pl
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »