Radio Opole » Program Radia Opole

Radio Opole (antena główna) z 23 czerwca 2021 roku

23:00 BIAŁE KRUKI Z CZARNYCH WINYLI
Michael Stanley Band - Stagepass

Pożegnaliśmy 5 marca bieżącego roku tego wspaniałego i klasycznego już amerykańskiego muzyka, świetne go gitarzystę i wokalistę, porównywalnego zarówno muzycznie, jak i poziomem technicznym (chociaż w takim klasycznym, amerykańskim graniu ważniejsze są serce i pasja) z takimi tuzami jak Bruce Springsteen. Najlepszym sposobem zapoznania się, jak i oddania hołdu jest płyta koncertowa (w tym przypadku mamy rok 1977, ale artysta pozostawał aktywny do końca i nagrywał również później ciekawe utwory, już jako solista), bo tu sprawdzał się najlepiej. Jest interakcja z publicznością, dłuższe zagrywki i popisy solowe, a nad całością unosi się pozytywny duch.

Do słuchania od 23:05 do 1:00 zaprasza Witold Sułek. Z autorem można kontaktować się mailowo: witold.sulek@radio.opole.pl
15:00 REPORTERSKIE TU I TERAZ
W dzisiejszym RTT: Wypadek autokaru z dziećmi w Jełowej na drodze krajowej nr 45 z Opola do Kluczborka. Po godzinie 9:00 kierowca autobusu z nieznanych przyczyn zjechał z drogi i wpadł do rowu. Autokar przewrócił się na bok. W wypadku rannych zostało 6 dzieci i kierowca. Poszkodowani trafili do USK w Opolu, pozostali do szkoły w Jełowej. Autokarem do opolskiego zoo jechali uczniowie jednej ze szkół w woj. wielkopolskim. Rowerzyści są wszędzie! Opolska policja, w związku z coraz większą liczbą miłośników jednośladów, nie tylko na nowo wybudowanych ścieżkach rowerowych, ale też rosnącą liczbą groźnych i tragicznych wypadków, organizuje dzisiaj (23.06) akcję prewencyjną "Bezpieczny rowerzysta". Reprezentacja Polski zagra dziś (23.06) w Petersburgu trzeci mecz w grupie E piłkarskich Mistrzostw Europy. Rywalami Polaków będą Szwedzi. Polscy kibice wierzą, że Biało-Czerwoni wygrają pojedynek i awansują do 1/8 finału turnieju Euro2020. W magazynie opolskie komentarze i typowanie wyniku dzisiejszego (23.06) meczu.

Piszcie do nas - info@radio.opole.pl
Dzwońcie - 800 30 50 50

Do słuchania od 15:05 do 16:00 zaprasza Bogusław Kalisz. Z autorem można kontaktować się mailowo:
boguslaw.kalisz@radio.opole.pl

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »