Radio Opole » Program Radia Opole

Radio Opole (antena główna) z 5 maja 2021 roku

23:00 BIAŁE KRUKI Z CZARNYCH WINYLI
Krzysztof Krawczyk - Dla mojej dziewczyny

Płyta, w warstwie tekstowej, w całości poświęcona kobietom. mamy rok 1979, a więc szczyt popularności Artysty i nimb amanta polskiej estrady. Nie brak tu jednak zarówno wesołych, pogodnych utworów, jak i pełnych poważnej zadumy, ukazujących blaski i cienie miłości, czy życia po prostu.

Status Quo - Whatever You Want

Dwunasty album zespołu, wydany w tym samym roku, co prezentowana płyta Krzysztofa Krawczyka. Grupa nigdy nadmiernie nie eksperymentowała ze swoim stylem, ale płytą tą potwierdza swój status legendy brytyjskiego rocka i jak mało kto po tylu latach, ciągle potrafi nagrywać zapadające w pamięć przeboje.

Do słuchania od 23:05 do 1:00 zaprasza Witold Sułek. Z autorem można kontaktować się mailowo: witold.sulek@radio.opole.pl
15:00 REPORTERSKIE TU I TERAZ
W taki dzień, jak dziś Krzysztof Kolumb w 1494 roku odkrył... Jamajkę. A reporterzy Radia Opole co odkryli dla państwa? Katarzyna Doros odebrała telefon od rachmistrza spisu powszechnego. Rozmowa zamieniła się w wywiad. I nasza reporterka ma dla państwa komplet praktycznych informacji na temat spisu.

Mariusz Chałupnik wrócił do szkoły średniej. By sprawdzić: jak to z tą matematyką jest? Dziś na maturze wielkie liczenie.

Z kolej Agnieszka Pospiszyl przygotowuje relację o inicjatywie z Kędzierzyna-Koźla skierowanej do młodych dziewcząt. To koszyczek dla pań.

A na deser wspólnie z Moniką Matuszkiewicz będziemy podglądać bociana czarnego, który mieszka w opolskim lesie. Gdzie dokładnie - tego państwu, z uwagi na bezpieczeństwo ptaka nie powiemy, ale... zajrzymy mu do gniazda...

Piszcie do nas - info@radio.opole.pl
Dzwońcie - 800 30 50 50

Do słuchania od poniedziałku do piątku od 15:05 do 16:00 zaprasza Agnieszka Stefaniak. Z autorką można kontaktować się mailowo:
agnieszka.stefaniak@radio.opole.pl


Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »