Radio Opole » Program Radia Opole

Radio Opole (antena główna) z 26 stycznia 2021 roku

23:00 JAZZOFONIA
Oleta Adams – amerykańska wokalistka jazzowa i soulowa. Wychowała się w rodzinie, w której królował gospel. Karierę wokalną rozpoczęła na początku lat osiemdziesiątych. Pierwszą płytę, którą sama sfinansowała, wydała w roku 1983, ale nie osiągnęła ona znaczącego sukcesu.

W trakcie swej wieloletniej kariery David Sanborn przeszedł długą drogę: od muzyka zespołu Paula Butterfielda do czołowego artysty sesyjnego współpracującego z takimi artystami, jak David Bowie, James Taylor czy Stevie Wonder. Z 1994 pochodzi album "Pearls" Davida Sanborna.

Do słuchania od 23:05 do 1:00 w nocy zaprasza Jacek Mielcarek.

6:00 KTO RANO WSTAJE...
W dzisiejszej porannej audycji sporo mówić będziemy o drugiej połówce. Wspiera, kocha, pokazuje zadowolenie i odwdzięcza się mokrym pocałunkiem. Jak pokazują badania, w czasach pandemii częściej decydujemy się na przygarnięcie do domu psa lub kota. Myślimy też o powiększeniu rodziny i zmianach w codziennych nawykach. Według socjologów jesteśmy też bardziej otwarci na zmiany i chętniej angażujemy się w pomoc innym. W czym jeszcze pomogła nam pandemia? Czekamy na Wasze historie i zapraszamy do słuchania już od 6 rano!

W audycji także:
06:20 Kartka z kalendarza – Bolesław Bezeg

Do słuchania do 8:00 zapraszają Justyna Marcińska i Kacper Śnigórski. Z autorami można kontaktować się telefonicznie: 800 30 50 50 (bezpłatny numer) lub mailowo: poranek@radio.opole.pl
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »