Radio Opole » Program Radia Opole

Radio Opole (antena główna) z 30 listopada 2020 roku

23:00 SŁUCHAĆ I SŁYSZEĆ
Juliette Gréco zmarła 23 września w wieku 93 lat. Artystka uważana za ikonę francuskiej piosenki, była muzą egzystencjalistów, koleżanką Orsona Wellesa i inspiracją Jean-Paula Sartre'a. Przyciągała do siebie mężczyzn.

Fenomen piosenki francuskiej. W dzisiejszym programie nagrania najlepszych wykonawców tego nurtu: Yves Montand, Mouloudji, Georges Brassens.

Do słuchania od 23:05 do 1:00 w nocy zapraszają Marzena Mielcarek i Jacek Mielcarek. Z autorami można kontaktować się mailowo: marzena.mielcarek@radio.opole.pl
22:00 TERAPEUCI
Jak rozwinąć skrzydła i wyjść poza stereotypy, którymi karmi nas otaczająca rzeczywistość? Dlaczego ważny jest sprawiedliwy podział obowiązków domowych? I jak to się dzieje, że choć mamy coraz większą świadomość, wciąż brakuje nam mocy sprawdzej? O tym porozmawiamy z Karoliną Pisz - jedną z liderek Fundacji "Laboratorium Zmiany", która specjalizuje się w realizacji warsztatów i projektów skierowanych do kobiet i im poświęconych. Zapraszamy!

Do słuchania od 22:05 do 23:00 - w zastępstwie Krzysztofa Dobrowolskiego - zaprasza Katarzyna Zawadzka. Z autorką można kontaktować się mailowo: katarzyna.zawadzka@radio.opole.pl

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »