Radio Opole » Program Radia Opole

Radio Opole (antena główna) z 30 listopada 2020 roku

23:00 SŁUCHAĆ I SŁYSZEĆ
Juliette Gréco zmarła 23 września w wieku 93 lat. Artystka uważana za ikonę francuskiej piosenki, była muzą egzystencjalistów, koleżanką Orsona Wellesa i inspiracją Jean-Paula Sartre'a. Przyciągała do siebie mężczyzn.

Fenomen piosenki francuskiej. W dzisiejszym programie nagrania najlepszych wykonawców tego nurtu: Yves Montand, Mouloudji, Georges Brassens.

Do słuchania od 23:05 do 1:00 w nocy zapraszają Marzena Mielcarek i Jacek Mielcarek. Z autorami można kontaktować się mailowo: marzena.mielcarek@radio.opole.pl
9:00 DOBRY MOMENT
Nasza redakcyjna koleżanka Katarzyna Doros nie tylko przygotowuje dla Państwa ciekawe materiały radiowe, ale jest również koordynatorem regionalnym "Szlachetnej Paczki" w województwie opolskim. Postanowiliśmy zapytać, jak przebiega tegoroczna akcja i czy są jeszcze rodziny, które czekają na pomoc.

Prawidłowa praca układu oddechowego jest niezbędna do zachowania zdrowia i dobrej kondycji całego organizmu. Niestety, jak alarmują pulmonolodzy, z roku na rok rośnie liczba osób, które zapadają na choroby płuc, wywoływane przez różne czynniki zewnętrzne. Jak temu przeciwdziałać? Odpowiedzi postaramy się udzielić w programie. Naszym gościem będzie dr Irena Zięba-Małachowska.

W audycji również:
11:50 Działają i pomagają. OPP na Opolszczyźnie – Katarzyna Zawadzka

Do słuchania od 9:05 do 12:00 zapraszają Agnieszka Wawer-Krajewska i Wiesław Kolbusz. Z autorami można kontaktować się telefonicznie: 800 30 50 50 (bezpłatny numer) lub mailowo:
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »