Radio Opole » Program Radia Opole

Radio Opole (antena główna) z 24 listopada 2020 roku

23:00 JAZZOFONIA
Zoot Sims – amerykański saksofonista jazzowy. Po raz pierwszy zwrócił na siebie uwagę w sekcji saksofonowej „Four Brothers” w big bandzie W. Hermana, po czym cieszył się długą solową karierą.

Howe Gelb "Cocoon" - to chwilowe szkice improwizowanych rozważań.

„Chants” to kolejny album Craiga Taborna wypełniony jego wyśmienitymi, opartymi na muzycznych kontrapunktach i czerpiących z wielu różnych tradycji kompozycjach.


Do słuchania od 23:05 do 1:00 w nocy zaprasza Jacek Mielcarek.

Zobacz: Ramówka 2020 - pasmo główne
9:00 DOBRY MOMENT

Na zabiegi fizykoterapeutyczne, w tym na krioterapię trzeba czekać miesiącami... A może nie czekać i zafundować sobie darmową krioterapię od razu? Kiedy, gdzie, na jakich zasadach można "morsować" w Opolu. O to spytamy Dariusza Chwista z Morsów Opole.

Zaprosimy również na premierę kolejnego odcinka słuchowiska "Wotum" na motywach powieści Macieja Siembiedy, która będzie miała miejsce po godzinie 20:00 w audycji "Rewiry Kultury".

Jak co wtorek spotkamy się też ze specjalistą z Opolskiego Oddziału Zakładu Ubezpieczeń Społecznych. Porozmawiamy o ubezpieczeniu chorobowym. Czy jest to ubezpieczenie dobrowolne, czy obowiązkowe? Jaka jest różnica pomiędzy takim ubezpieczeniem, a ubezpieczeniem zdrowotnym.

W audycji również:
11:20 Klasyczne opolskie – Małgorzata Ślusarczyk (środa)
11:20 Czytasie – Beata Granatowski i Ireneusz Prochera (piątek)
11:50 Działają i pomagają. OPP na Opolszczyźnie – Krzysztof Dobrowolski


Do słuchania od 9:00 do 12:00 zapraszają Agnieszka Wawer-Krajewska i Wiesław Kolbusz. Z autorami można kontaktować się telefonicznie: 800 30 50 50 (bezpłatny numer) lub mailowo:
agnieszka.wawer-krajewska@radio.opole.pl
wiesław.kolbusz@radio.opole.pl
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »