Radio Opole » Program Radia Opole

Radio Opole (Region) z 2 października 2020 roku

23:00 BIAŁE KRUKI Z CZARNYCH WINYLI
Bolter - Hollywood
  • Druga płyta zespołu wydaje się nie mieć przeboju na miarę piosenki "Daj mi tę noc", którą podbili serca publiczności. Jednak mamy tu zaskakująco udane kompozycje, które pomimo ewidentnie zabawowej i dyskotekowej wymowy zespołu stanowią bardzo oryginalne i poważne, zwłaszcza w sferze tekstowej, propozycje.

Red Hot Chilli Peppers - Californication
  • Po ośmioletniej przerwie wrócił do zespołu Frusciante, co wielu fanów przyjęło z entuzjazmem i oczekiwania ogromnie wzrosły. Nie ma tu jednak ewidentnego powrotu do początków grupy, chociaż nie brakuje sprawdzonych elementów z jakich zasłynęła (między innymi utworów rapowanych), jest za to spora dawka przebojowości wręcz popowej, co przyniosło grupie popularność większą niż dotychczas.

Do słuchania od 23:05 do 1:00 zaprasza Witold Sułek. Z autorem można kontaktować się mailowo: witold.sulek@radio.opole.pl
6:00 KTO RANO WSTAJE... GALAKTYCZNE PORANKI
Galaktyczny poranek czas zacząć! W trampkach, czapkach, szerokich spodniach, a może jednak elegancko i zgodnie z obowiązującymi trendami? Jak teraz ubierają się panowie, czy kierują się modą, czy własną wygodą? Czy istnieją jeszcze zasady, co wolno, a czego ubierać nie wypada? O tym porozmawiamy w gronie damsko-męskim!

Na playliście czeka energetyczna muzyka, a w studiu porankowe tygrysy! Czas odpalić piątek już od wczesnych godzin porannych.

W audycji także:
06:20 Kartka z kalendarza – Bolesław Bezeg
07:20 Na końcu języka – Beata Granatowska i Ireneusz Prochera

08:05 W cztery oczy – poranna rozmowa Joanny Matlak
  • Propozycje dla seniorów w Opolu mają opolscy radni Koalicji Obywatelskiej. Radni przedstawili jedną z nich czyli „Fachowiec dla seniora”, ale zapowiadają, że pomysłów jest więcej. A zatem o to, jak powinna wyglądać polityka senioralna w mieście Opolu zapytamy Tomasza Kaliszana, radnego miasta Opola.

Zaskoczymy Was energią, muzyką i dobrym słowem! Bądźcie z nami! Do słuchania od 6:00 do 9:00 zapraszają Justyna Marcińska, Jarecki i DJ BRK. Z autorami można kontaktować się telefonicznie: 800 30 50 50 (bezpłatny numer) lub mailowo: poranek@radio.opole.pl
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »
***