Radio Opole » Program Radia Opole

Radio Opole (Region) z 21 września 2020 roku

23:00 SŁUCHAĆ I SŁYSZEĆ
"W rytmach Jamaika Ska" Alibabki - legendarna żeńska formacja wokalna powraca i po ponad 50 latach ponownie nagrywa materiał pochodzący ze swojego debiutanckiego albumu. Sesje nagraniowe odbywały się w Studiu im. Henryka Debicha w Radiu Łódź.

"Alibabki na bis i na deser" - dwupłytowy album przygotowany przez zespół Alibabki. Wokalistki wybrały tytuły utworów, co nie było łatwe, bo różne mają gusty i upodobania, same ułożyły kolejność i zredagowały album. Chciały uczestniczyć na każdym etapie jego powstawania.

Do słuchania od 23:05 do 1:00 w nocy zapraszają Marzena Mielcarek i Jacek Mielcarek. Z autorami można kontaktować się mailowo: marzena.mielcarek@radio.opole.pl

18:00 DOBRE GRANIE EKSTRA
W audycji premierowo posłuchamy debiutanckiej płyty Viki Gabor „Getaway – Into My Imagination”. Na albumie, który tworzyli zarówno polscy, jak i zagraniczni producenci, pojawiły się przeboje młodej wokalistki: „Superhero”, „Getaway” czy duet z Kayah „Ramię w ramię”, ale także energetyczne nowości.

Podczas KFPP 2020 w Opolu w studiu festiwalowym Radia Opole, Viki Gabor przekazała dla słuchaczy płytę z autografem, którą będzie można zdobyć podczas Dobrego Grania Ekstra.

Do słuchania od 18:05 do 19:00 zaprasza Żaneta Plotnik. Z autorką można kontaktować się mailowo: zaneta.plotnik@radio.opole.pl

Zobacz wideo z naszymi rozmowami!


Zobacz: Ramówka 2020 - pasmo główne
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »
***