Radio Opole » Program Radia Opole

Radio Opole (Region) z 10 sierpnia 2020 roku

23:00 SŁUCHAĆ I SŁYSZEĆ
Bvdub - amerykański producent muzyki elektronicznej z San Francisco wykonujący muzykę ambient i ambient techno. "Music as a foreign language" - kolejny album producenta Chrisa Coco, który został zrealizowany w Londynie i na Ibizie i przedstawia medytacyjną muzykę elektroniczną.

Do słuchania od 23:05 do 1:00 w nocy zapraszają Marzena Mielcarek i Jacek Mielcarek. Z autorami można kontaktować się mailowo: marzena.mielcarek@radio.opole.pl

14:00 REPORTERSKIE TU I TERAZ
Upalny weekend przyciągnął nad wszelkie akweny w naszym regionie tłumy wypoczywających. Mimo zagrożenia koronawirusem, większość osób relaksowała się bez zachowania dystansu, bez maseczek - a statystyki zachorowań biją rekordy. W magazynie zapytamy, dlaczego tak się dzieje.

Mimo obowiązku zakładania maseczek w sklepach opolanie nie robią tego. Słuchacze sygnalizują nam, że niektóre sieciowe sklepy w swoich regulaminach mają zakaz zwracania uwagi klientom o zachowaniu bezpieczeństwa. Sprawdzimy, czy policja, straż miejska i sanepid wyłapują osoby nie stosujące się do reżimu sanitarnego.

W magazynie powrócimy także na Wschodnią. Pecha mają opolscy żużlowcy. Kolejarz Opole i to na własnym obiekcie, odniósł druga porażkę, tym razem z Wilkami Krosno.

Piszcie do nas - info@radio.opole.pl
Dzwońcie - 800 30 50 50

Od 14:05 do 15:00 do słuchania zaprasza Bogusław Kalisz,
boguslaw.kalisz@radio.opole.pl
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »
***