Radio Opole » Program Radia Opole

Radio Opole (Region) z 7 sierpnia 2020 roku

23:00 BIAŁE KRUKI Z CZARNYCH WINYLI
Ziyo - Witajcie w teatrze cieni
  • Chociaż więcej jest gitarowych brzmień na drugim albumie grupy, płyta, zwłaszcza w warstwie tekstowej, jest zdecydowanie bardziej poważna, minorowa i w jakimś sensie naznaczona tragizmem (chociaż zdarzają się wyjątki, jak finałowy "Rodzi się nowy dzień", chociaż i tu w kontekście całości moną się zastanowić) i jest zdecydowanie bardziej dojrzałą artystycznie propozycją, bardziej odchodząca od wzorca U2 (tyle, że i ten zespół był już w 1990 roku nieco w "innym miejscu").

Do słuchania od 23:05 do 1:00 zaprasza Witold Sułek. Z autorem można kontaktować się mailowo: witold.sulek@radio.opole.pl
9:00 DOBRY MOMENT

Duży, szybki zysk bez ryzyka? Cudowne leki lub tajemnicze urządzenia medyczne? Uwaga! Można wpaść w pułapkę! "Sprawdzaj, czytaj, pytaj" - to kampania Prezesa Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów, która ma zwrócić uwagę na nasilone zagrożenie nieuczciwymi praktykami rynkowymi i oszustwami w związku z obecną, wyjątkową sytuacją. W każdy piątek zwracać będziemy uwagę na różne zagrożenia. Zapewnimy też naszym słuchaczom możliwość zadawania pytań przedstawicielom UOKIK.

W audycji również:
9:45 "Miejsce i imię - powieść Macieja Siembiedy /powtórka/
11:20 Czytasie – Beata Granatowski i Ireneusz Prochera
11:50 Działają i pomagają. OPP na Opolszczyźnie – Krzysztof Dobrowolski


Do słuchania od 9:00 do 12:00 zapraszają Agnieszka Wawer-Krajewska i Wiesław Kolbusz. Z autorami można kontaktować się telefonicznie: 800 30 50 50 (bezpłatny numer) lub mailowo:
agnieszka.wawer-krajewska@radio.opole.pl
wiesław.kolbusz@radio.opole.pl
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »
***