Radio Opole » Patronaty » Polecamy

Polecamy

2024-06-11, 14:15 Autor: materiały organizatora, oprac. AL

O aspektach wzajemnej odpowiedzialności członków rodziny - konferencja on-line na UO

O aspektach wzajemnej odpowiedzialności członków rodziny - konferencja on-line na UO [fot. https://pixabay.com/pl]
O aspektach wzajemnej odpowiedzialności członków rodziny - konferencja on-line na UO [fot. https://pixabay.com/pl]
„Zaopiekuj się mną. Prawne, pedagogiczne i medyczne aspekty wzajemnej odpowiedzialności członków rodziny. Teoria i praktyka” – to temat VII Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej, która odbędzie się w najbliższy czwartek (13.06) na Uniwersytecie Opolskim. W wydarzeniu będzie można uczestniczyć w formie zdalnej na platformie Google Meet.. Inauguracja o godz. 8.30. Spotkanie będzie podzielone na dwa panele i dyskusję.
Aby wziąć w niej udział w konferencji wystarczy zalogować się do swojego konta Google, a następnie "kliknąć” w link, który automatycznie przekieruje do spotkania.

Zobacz: link do transmisji.

Konferencje takie organizowane są cyklicznie od 2017 r. i każdorazowo dotyczą ważnych problemów współczesnych rodzin. Ideą jest, by stały się miejscem wymiany myśli na temat wybranego problemu widzianego z różnej perspektywy, by zachęcić do dyskusji. W tym roku zakres wystąpień obejmuje problematykę odpowiedzialności za członków rodziny, którzy - wobec rozmaitych problemów - wymagają opieki i wsparcia najbliższych. Poruszone zostaną kwestie prawne, pedagogiczne oraz kwestie związane z ochroną zdrowia członków rodziny - z perspektywy teoretycznej i empirycznej.

Zobacz program konferencji.

Organizatorem wydarzenia jest Klinika Prawa WPiA UO wraz z partnerami. Radio Opole objęło konferencję patronatem medialnym.
Zaproszenie

Zobacz także

2024-06-14, godz. 13:37, Patronaty - polecamy Marcin Kydryński opowie o Portugalii Radiowiec, wędrowiec, fotograf, producent płytowy, organizator koncertów i festiwali, autor tekstów - to tylko część zajęć, którymi zajmuje się Marcin Kydryński. Tym razem do Opola przyjedzie poopowiadać o Portugali, której kultura… » więcej 2024-06-14, godz. 08:37, Patronaty - polecamy Spotkanie z prof. Janem Miodkiem już dziś w Opolu Zawsze opowiada ze swadą, ciekawie i z poczuciem humoru. Prof. Jan Miodek odwiedzi dziś (14.06) Opole. Spotkanie odbędzie się w namiocie WBP przy ul. Piastowskiej 20. Poprowadzi je językoznawczyni, wykładowczyni Uniwersytetu Opolskiego… » więcej 2024-06-13, godz. 16:00, Patronaty - polecamy Wielki Finał XI Mistrzostw Polski Football Academy w Opolu Już w piątek (14.06) blisko 300 zawodniczek i zawodników spotka się w opolskiej Stegu Arenie, by wziąć udział w uroczystym otwarciu centralnego finału Mistrzostw Polski Football Academy i następnie powalczyć o trzy tytuły mistrza… » więcej 2024-06-13, godz. 13:04, Patronaty - polecamy Tenisowy turniej na czterech obiektach w Opolu Tenisowy Turniej o Puchar Prezydenta Opola rozegrany zostanie w najbliższy weekend (15-16.06) na czterech tenisowych obiektach w stolicy regionu. Przewidziano kilka kategorii dla dzieci oraz dla dorosłych. Będą m.in. singiel open, ale… » więcej 2024-06-13, godz. 10:20, Patronaty - polecamy Arcydzieła kameralistyki na jednym z ostatnich koncertów sezonu Kwintety fortepianowe: g-moll Maxa Brucha oraz f-moll op. 34 Johannesa Brahmsa będzie można posłuchać w najbliższy piątek (14.06) w ramach ostatniego przed zakończeniem sezonu Filharmonii Opolskiej koncertu kameralnego. » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »