Radio Opole » Patronaty » Polecamy

Polecamy

2024-02-06, 17:13 Autor: Agnieszka Lubczańska

Flet bohaterem Małej Akademii Instrumentów

Flet bohaterem Małej Akademii Instrumentów [fot. https://pixabay.com/pl]
Flet bohaterem Małej Akademii Instrumentów [fot. https://pixabay.com/pl]
Gościem kolejnej w tym roku Małej Akademii Instrumentów, czyli warsztatów organizowanych przez Muzeum Polskiej Piosenki w Opolu - będzie flecistka Małgorzata Hlawsa. Warsztaty odbędą się już w najbliższy poniedziałek (12.02) o trzech do wyboru godzinach: 10:00, 11:15 i 12:15. Zapisy dla przedszkoli i klas I - III szkół podstawowych odbywają się pod nr tel. 534 210 474.
Małgorzata Hlawsa [fot. archiwum prywatne, źródło: https://www.facebook.com/malgorzata.hlawsa/?locale=pl_PL]Mała Akademia Instrumentów to cykl warsztatów adresowanych do przedszkolaków i uczniów klas początkowych. Warsztaty, podczas których dzieci mogą poznawać instrumenty i tajniki z nimi związane organizowane są już kolejny rok. Ich gospodarzem jest kompozytor i producent muzyczny Miłosz Wośko.

Małgorzata Hlawsa, która poprowadzi najbliższe warsztaty, gra m.in. na flecie piccolo, altowym i basowym. Występuje w Sonos Kwartet i orkiestrach, a przede wszystkim w międzynarodowej orkiestrze muzyki współczesnej Ostravska Banda. Swoją wiedzą od 2004 roku dzieli się ucząc dzieci od 6 roku życia, młodzież i dorosłych.

Radio Opole jest patronem medialnym wydarzenia.
Plakat

Zobacz także

2024-02-23, godz. 20:01, Patronaty - polecamy Filharmonia w Dzień Kobiet zaprasza na koncert "Amitié, to znaczy przyjaźń" Świat twórców muzyki w minionych epokach zdominowany był przez mężczyzn. Jednym z wyjątków od tej reguły była Grażyna Bacewicz i nie bez powodu to jej „Uwertura na orkiestrę symfoniczną” rozpocznie koncert w Filharmonii Opolskiej… » więcej 2024-02-23, godz. 19:06, Patronaty - polecamy "Sercem malowane - twórcze pasje kobiet" - wystawa w Kluczborku To już tradycja, że wiosną w okolicach Dnia Kobiet, w Muzeum im. Jana Dzierżona w Kluczborku prezentowana jest wystawa 'Sercem malowane - twórcze pasje kobiet'. Nie inaczej będzie w tym roku! Wernisaż zaplanowano na niedzielę 3 marca… » więcej 2024-02-22, godz. 15:38, Patronaty - polecamy Amerykańskie seriale komediowe tematem spotkania z Magdą Kosińską-Król już w środę w MBP w Opolu Ma 442 strony, wydana została parę dni temu i jest kopalnią wiedzy na temat świata sitcomów i ich wpływu na społeczeństwo. Mowa o książce „Antidotum. Historia amerykańskich seriali komediowych”. Jej autorka Magda Kosińska-Król… » więcej 2024-02-21, godz. 19:28, Patronaty - polecamy Pięć spektakli w trzy dni, a do tego spotkania i debaty. Rusza V Opolski Maraton Teatralny Od 1 do 3 marca potrwa V Opolski Maraton Teatralny. To wyjątkowa okazja, by w zaledwie trzy dni nadrobić wszystkie repertuarowe zaległości w oglądaniu najnowszych spektakli Teatru im. Jana Kochanowskiego w Opolu, poznać młodą generację… » więcej 2024-02-21, godz. 13:12, Patronaty - polecamy Dzień Rzecznika Patentowego już we wtorek na UO Czym dokładnie zajmują się rzecznicy patentowi oraz dlaczego warto zadbać o ochronę własności intelektualnej? Nad tym m.in. zastanowią się uczestnicy spotkania, które odbędzie się w najbliższy wtorek (05.03) w sali widowiskowej… » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »