Radio Opole » Patronaty » Polecamy

Polecamy

2024-05-20, 14:40 Autor: ZSE im. gen. Stefana Roweckiego "Grota" w Opolu

Koncert charytatywny "Otwarte serce" już w środę!

[fot. pixabay]
[fot. pixabay]
"Pomoc słabszym" pod takim hasłem w najbliższą środę (22.05) w Auli Wyższego Międzydiecezjalnego Seminarium Duchownego w Opolu odbędzie się koncert. Początek o godz. 12:00. Wydarzenie odbywa się w ramach akcji „Otwarte Serce”.
Koncert „Otwarte Serce” jest wyjątkową imprezą integracyjną, której celem jest łączenie dzieci, młodzieży i dorosłych – zarówno zdrowych, jak i niepełnosprawnych – w realizacji wspólnego celu: niesienia pomocy tym, którzy jej najbardziej potrzebują. To nie tylko okazja do wspólnej zabawy, ale przede wszystkim do nauki tolerancji, wzbudzania empatii oraz rozwijania umiejętności organizacyjnych i współpracy.

Tegoroczny koncert ma szczególne znaczenie, gdyż zebrane środki zostaną przeznaczone na leczenie Karoliny, absolwentki szkoły. Karolina 2 lata temu nagle zachorowała na białaczkę, a dzięki fundacji DKMS jest już po udanym przeszczepie szpiku. Niestety wciąż musi walczyć o powrót do normalności, a zgromadzone fundusze pomogą jej w walce o regenerację i powrót do pełni sił.

Organizatorem koncertu są uczniowie i nauczyciele Zespołu Szkół Ekonomicznych im. Gen. Stefana Roweckiego „Grota” w Opolu. Radio Opole objęło wydarzenie patronatem medialnym.
Plakat

Zobacz także

2024-06-13, godz. 09:34, Patronaty - polecamy II Mistrzostwa Polski para-karate w Głubczycach II Mistrzostwa Polski Para-Karate osób niepełnosprawnych to wydarzenie, które w najbliższą sobotę (15.06) organizuje Klub Sportowy FANGA. Zawody rozpoczną się o godz. 10:00 w hali sportowej ZOKIS przy ul. Olimpijskiej 1 w Głubczycach… » więcej 2024-06-13, godz. 08:37, Patronaty - polecamy Głuchołazy zapraszają na dni miasta. Koncerty zagrają m.in. Lisowska, Trojanowska i Mesajah Ewelina Lisowska, Izabela Trojanowska i Mesajah - to największe gwiazdy, które wystąpią w tym roku na Dniach Głuchołaz. Miasto świętować będzie już w najbliższy weekend (15-16.06). Wszystkie koncerty odbędą się w Muszli Leśnej… » więcej 2024-06-12, godz. 17:06, Patronaty - polecamy Prof. Michał Zembala ambasadorem II Konferencji OgólnOpolskiej w Medycynie na UO „Interdyscyplinarność drogą do sukcesu terapeutycznego” - to temat przewodni II Konferencji OgólnOpolskiej w Medycynie - KOOM. Wydarzenie rozpocznie się w najbliższy piątek (14.06) o godz. 9:00 w Studenckim Centrum Kultury UO przy… » więcej 2024-06-12, godz. 14:53, Patronaty - polecamy "Patodeweloperka" – spotkanie z autorem reportażu już w czwartek w MBP Autor książki „Patodeweloperka. To nie jest kraj do mieszkania” - Bartosz Józefiak odwiedzi w najbliższy czwartek (13.05) Opole. Spotkanie poprowadzi Patryk Szymański. Początek o godz. 18:00. Książka to kopalnia wiedzy dla każdego… » więcej 2024-06-12, godz. 13:15, Patronaty - polecamy Dzień Małego Strażaka już w niedzielę Mnóstwo niezapomnianych atrakcji związanych z pracą w straży pożarnej będzie czekało podczas Dnia Małego Strażaka, który odbędzie się w najbliższą niedzielę (16.06) na Placu Wiejskim „Pod Akacjami” przy ul. 1 Maja 22 w Boguszycach… » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »