Radio Opole » Patronaty » Polecamy

Polecamy

2024-05-21, 09:54 Autor: Agnieszka Lubczańska

"Zemsta Nietoperza" na dziedzińcu Zamku Piastów Śląskich już w sobotę

Zamek Piastów Śląskich w Brzegu [fot. Daniel Klimczak]
Zamek Piastów Śląskich w Brzegu [fot. Daniel Klimczak]
Największy hit spektakli operetkowych „Zemsta Nietoperza” Johanna Straussa już w najbliższą sobotę (25.05) zaprezentowany zostanie na dziedzińcu Zamku Piastów Śląskich w Brzegu. Początek o godz. 20:00. Wstęp jest wolny!
Premiera operetki „Zemsta Nietoperza” odbyła się 5 kwietnia 1874 w Wiedniu. Tym razem na dziedzińcu zamku ogromny zespół wykonawczy stworzą tego wieczoru grupy: Arte Creatura Teatru Muzycznego, Artystyczny Galimatias, Akademicki Chór Uniwersytetu Jana Długosza w Częstochowie oraz Książęca Orkiestra Symfoniczna z Brzegu.

Bramy zamku będą otwarte od godz. 19:00. Spektakl potrwa do godz. 23:00.

Wydarzenie zostało sfinansowane przez Urząd Marszałkowski Województwa Opolskiego. Radio Opole objęło wydarzenie patronatem medialnym.
Plakat

Zobacz także

2024-06-11, godz. 09:33, Patronaty - polecamy Smolasty oraz Feel gwiazdami Dni Kluczborka W piątek (14.06) Smolasty, a w sobotę (15.06) Feel będą głównymi gwiazdami muzycznej sceny podczas Dni Kluczborka. Wydarzenie odbędzie się na stadionie miejskim (dawnym stadionie KKS-u Kluczbork). » więcej 2024-06-10, godz. 15:41, Patronaty - polecamy O ADHD na spotkaniu z Anetą Korycińską - transmisja na profilu WBP To będzie spotkanie, które powinno zainteresować wszystkich chcących więcej dowiedzieć się na temat ADHD dorosłych. W sposób przystępny, mniej naukowy, a bardziej życiowy napisała o nim książkę Aneta Korycińska, znana w sieci… » więcej 2024-06-10, godz. 15:05, Patronaty - polecamy Wodewil Kresowy "Tutaj się urodziłam” Towarzystwo Miłośników Lwowa i Kresów Południowo-Wschodnich Oddział w Opolu zaprasza na Wodewil Kresowy zatytułowany 'Tutaj się urodziłam”. Spektakl Zespołu Teatralno-Muzycznego Chawira z Krakowa zostanie zaprezentowany w najbliższy… » więcej 2024-06-10, godz. 14:21, Patronaty - polecamy Bieg na rzecz hospicjum dla dzieci w Opolu już w niedzielę na Wyspie Bolko Tu wszyscy mogą poczuć się zwycięzcami poprzez udzielenie swojej pomocy - całkowity dochód ze sprzedaży pakietów oraz prowadzonych kwest będzie przekazany na rzecz Domowego Hospicjum dla Dzieci w Opolu. Mowa o 'II Charytatywnym biegu… » więcej 2024-06-07, godz. 16:33, Patronaty - polecamy Organy w samo południe zabrzmią w niedzielę w Filharmonii Opolskiej Odrestaurowane organy w Filharmonii Opolskiej były w tym sezonie bohaterem comiesięcznych koncertów zatytułowanych „Organy w samo południe”. Ostatnia okazja posłuchania koncertu z tego cyklu już w najbliższą niedzielę (09.06… » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »