Radio Opole » Patronaty » Polecamy

Polecamy

2024-04-18, 15:04 Autor: Agnieszka Lubczańska

Koncert "Dom naszych marzeń" już w sobotę w Paczkowie

Wieczór muzyczny "Dom naszych marzeń" już w sobotę w Paczkowie [fot. materiały organizatora]
Wieczór muzyczny "Dom naszych marzeń" już w sobotę w Paczkowie [fot. materiały organizatora]
KLUB 50, Sebastian Kubiak, Czarny/Mikulski, a do tego zespół Wiekowe Baszty – takich wykonawców usłyszymy podczas muzycznego wieczoru spod znaku „Krainy Łagodności”, który szykuje się w najbliższą sobotę (20.04) w Muzeum Gazownictwa w Paczkowie. Wydarzenie rozpocznie się o godz. 18:00. Wstęp jest wolny.
Wystąpią laureaci Ogólnopolskich Prezentacji Muzycznych TerePaczków oraz zaproszeni artyści. Sebastian Kubiak zagra i zaśpiewa własne utwory w klimacie Krainy Łagodności. Z kolei Darek Czarny zaprezentuje piosenki do wierszy K. C. Buszmana oraz własnych tekstów, osadzone w stylistyce akustycznego folk rocka i bluesa; przedstawi je w towarzystwie gitarzysty Jarosława Mikulskiego. Za to zespół Wiekowe Baszty zaprezentuje piosenki ze swojej najnowszej płyty pt. "Bieszczaduch", mającej swoją premierę dzień przed koncertem.

Organizatorem wydarzenia jest Stowarzyszenie Generacja z Paczkowa. Radio Opole muzyczny wieczór „Dom naszych serc” objęło patronatem medialnym.
Plakat
Plakat


Zobacz także

2024-05-28, godz. 15:45, Patronaty - polecamy Wyjątkowa podróż najmłodszych z POLREGIO szlakiem Karlika i Karolinki Już w najbliższą środę (29.05) do Gogolina pociągiem POLREGIO przyjedzie grupa małych podróżników. Wycieczka adresowana jest zorganizowanej grupy dzieci od 5 do 10 roku życia. Celem przedsięwzięcia jest promocja przejazdów pociągami… » więcej 2024-05-28, godz. 09:44, Patronaty - polecamy Artyści z różnych stron świata pokażą swoje prace na jednej wystawie - wernisaż już w piątek Co cennego w malarstwie można zaoferować współczesnemu odbiorcy? Strzelecki Ośrodek Kultury zaprasza już w najbliższy piątek (31.05) na otwarcie międzynarodowej wystawy „Części Całości” Wernisaż rozpocznie się o godz. 18:00… » więcej 2024-05-28, godz. 08:46, Patronaty - polecamy Święto Województwa Opolskiego w pierwszy weekend czerwca w Mosznej Urząd marszałkowski zaprasza wszystkich mieszkańców regionu do wspólnej zabawy w pierwszy weekend czerwca w parku przy Zamku w Mosznej. Z okazji Święta Województwa Opolskiego na uczestników czekać będą występy, konkursy, warsztaty… » więcej 2024-05-27, godz. 16:48, Patronaty - polecamy Lady Pank, T.Love i Żabson gwiazdami Dni Ziemi Strzeleckiej Lady Pank, T.Love z Muńkiem Staszczykiem i raper Żabson - to gwiazdy tegorocznych Dni Ziemi Strzeleckiej. Impreza w Parku Renardów odbędzie się w pierwszy weekend czerwca (1-2.06). Będą koncerty, ale święto miasta to także szereg… » więcej 2024-05-27, godz. 10:39, Patronaty - polecamy Przed nami XXI Festiwal Muzyki Zabytkowych Parków i Ogrodów im. C.M. von Webera Już w najbliższy czwartek (30.05) rusza XXI Festiwal Muzyki Zabytkowych Parków i Ogrodów imienia Carla Marii von Webera w Pokoju. Wydarzenie o godzinie 16:00 w Kościele Ewangelickim Księżnej Zofii w Pokoju zainauguruje koncert muzyki… » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »