Radio Opole » Patronaty » Polecamy

Polecamy

2024-04-24, 09:22 Autor: Agnieszka Lubczańska

Krzysztof Skiba gościem specjalnym Festiwalu Kariery. Radio Opole będzie na miejscu!

Krzysztof Skiba [fot. Katarzyna Zawadzka]
Krzysztof Skiba [fot. Katarzyna Zawadzka]
Co zrobić, by praca stała się pasją? Jak rozsądnie zarządzać własną karierą, by robić to, do czego ma się talent? Zawód można zmienić w każdym wieku, a przy tym zawsze warto się dokształcać. Inspiracji do tego nie zabraknie na Festiwalu Kariery, który już w najbliższą środę (24.04) odbędzie się w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym. Radio Opole będzie na miejscu!
Ponad 30 stoisk wystawienniczych będzie można zwiedzać od godz. 8:30 do 14:00. Do tego zaplanowano trzy debaty, wykład Filipa Dębowskiego, który podejmie temat szeroko pojętej higieny cyfrowej. Gwiazdą wydarzenia będzie Krzysztof Skiba, który poprowadzi od godz. 12:30 wykład motywacyjny.

Gośćmi festiwalu będą osoby, które skutecznie pokierowały swoją karierą, odniosły sukces, mogą być inspiracją dla ludzi szukających lub chcących zmienić swoją zawodową drogę.

Debaty będą się odbywać równolegle, więc zainteresowani muszą podjąć decyzję, czy chcą posłuchać o cyberświecie, nowych technologiach i ich bezpieczeństwie czy o zawodach medycznych zza kulis. Wykład: „Nie daj się złapać w sieć! Jak się rozwijać w czasach hejtu i mediów społecznościowych?” Filipa Dębowskiego będzie odbywał się równolegle z debatą na temat zawodowych horyzontów humanisty, której gośćmi będą Anna Jaszczyk – dyrektor operacyjny ds. kin Helios S.A., Kamil Kostka – dziennikarz, organizator koncertów, wolontariusz, opolski sztab WOŚP oraz dr Błażej Choroś z Instytutu Nauk o Polityce i Administracji UO.

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny, jednak organizatorzy proszą o zarejestrowanie się poprzez formularz rejestracyjny dostępny po zeskanowaniu kodu QR – zobacz tu.

Uczestnictwo grup zorganizowanych jest możliwe po zgłoszeniu pod nr tel. 77 44 16 677. Informacje na temat wydarzenia można śledzić poprzez profil Facebook – zobacz tu.

Program:

9:00-9:15
Rozpoczęcie wydarzenia

9:30-10:30
(parter)
Debata: ”Inspiracje cyberświata. O nowych technologiach i ich bezpieczeństwie
Prelegenci:
  • Anna Krawiec-Sadłowska (Capgemini),
  • Marcin Szymanek (Park Naukowo-Technologiczny, UO),
  • Tomasz Stec (WSB Merito),
  • Piotr Moroch (WUP Rzeszów)
9:30-10:30 (I piętro)
Debata: „Zawody medyczne zza kulis
Prelegenci:
  • Tomasz Porażko – dr hab. n. med., prof. UO, kierownik Oddziału Nefrologii i Stacji Dializ Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego w Opolu,
  • Aleksandra Tkaczuk – pielęgniarka, menedżerka zdrowia, Szpital Wojewódzki w Opolu,
  • Magdalena Lis – studentka medycyny UO, Robert Czochara – ratownik medyczny
11:00-12:00 (parter)
Wykład: „Nie daj się złapać w sieć! Jak się rozwijać w czasach hejtu i mediów społecznościowych?Filipa Dębowskiego - Fundacja Instytut Cyfrowego Obywatelstwa, autor podcastu „Dobry Przodek”

11:00-12:00 (I piętro)
Debata: „Zawodowe horyzonty humanisty
Prelegenci:
  • Anna Jaszczyk – dyrektor operacyjny ds. kin Helios S.A.,
  • Kamil Kostka – dziennikarz, organizator koncertów, wolontariusz, opolski sztab WOŚP,
  • Błażej Choroś – dr UO, Instytut Nauk o Polityce i Administracji
12:30-13:30
Wykład motywacyjny Krzysztofa Skiby

Wydarzenie organizowane jest przez Wojewódzki Urząd Pracy w Opolu i Urząd Marszałkowski Województwa Opolskiego wraz z Opolskim Centrum Demokracji. Radio Opole Festiwal Kariery 2024 objęło patronatem medialnym.
Plakat

Zobacz także

2024-05-28, godz. 15:45, Patronaty - polecamy Wyjątkowa podróż najmłodszych z POLREGIO szlakiem Karlika i Karolinki Już w najbliższą środę (29.05) do Gogolina pociągiem POLREGIO przyjedzie grupa małych podróżników. Wycieczka adresowana jest zorganizowanej grupy dzieci od 5 do 10 roku życia. Celem przedsięwzięcia jest promocja przejazdów pociągami… » więcej 2024-05-28, godz. 09:44, Patronaty - polecamy Artyści z różnych stron świata pokażą swoje prace na jednej wystawie - wernisaż już w piątek Co cennego w malarstwie można zaoferować współczesnemu odbiorcy? Strzelecki Ośrodek Kultury zaprasza już w najbliższy piątek (31.05) na otwarcie międzynarodowej wystawy „Części Całości” Wernisaż rozpocznie się o godz. 18:00… » więcej 2024-05-28, godz. 08:46, Patronaty - polecamy Święto Województwa Opolskiego w pierwszy weekend czerwca w Mosznej Urząd marszałkowski zaprasza wszystkich mieszkańców regionu do wspólnej zabawy w pierwszy weekend czerwca w parku przy Zamku w Mosznej. Z okazji Święta Województwa Opolskiego na uczestników czekać będą występy, konkursy, warsztaty… » więcej 2024-05-27, godz. 16:48, Patronaty - polecamy Lady Pank, T.Love i Żabson gwiazdami Dni Ziemi Strzeleckiej Lady Pank, T.Love z Muńkiem Staszczykiem i raper Żabson - to gwiazdy tegorocznych Dni Ziemi Strzeleckiej. Impreza w Parku Renardów odbędzie się w pierwszy weekend czerwca (1-2.06). Będą koncerty, ale święto miasta to także szereg… » więcej 2024-05-27, godz. 10:39, Patronaty - polecamy Przed nami XXI Festiwal Muzyki Zabytkowych Parków i Ogrodów im. C.M. von Webera Już w najbliższy czwartek (30.05) rusza XXI Festiwal Muzyki Zabytkowych Parków i Ogrodów imienia Carla Marii von Webera w Pokoju. Wydarzenie o godzinie 16:00 w Kościele Ewangelickim Księżnej Zofii w Pokoju zainauguruje koncert muzyki… » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »