Radio Opole » Patronaty » Polecamy

Polecamy

2024-04-18, 17:12 Autor: materiały organizatora, oprac. AL

Zgromadzenie Delegatów IFMSA - Poland od piątku do niedzieli w Opolu

Zgromadzenie Delegatów IFMSA - Poland od piątku do niedzieli w Opolu [fot. materiały organizatora]
Zgromadzenie Delegatów IFMSA - Poland od piątku do niedzieli w Opolu [fot. materiały organizatora]
To najważniejsze spotkanie członków IFMSA-Poland, które odbywa się dwa razy do roku, wiosną oraz jesienią i gromadzi jednorazowo ponad 200 przedstawicieli 20 oddziałów największego stowarzyszenia zrzeszającego studentów i młodych lekarzy z całej Polski. Mowa o Zgromadzeniu Delegatów IFMSA - Poland. 19 kwietnia wiosenne zgromadzenie odbędzie się po raz drugi w Opolu. Spotkanie potrwa do niedzieli (21.04).
Bieżące informacje na temat zgromadzenia można śledzić na stronie:
https://www.facebook.com

Każde zgromadzenie posiada naukowy temat przewodni, z którym związane są organizowane w trakcie spotkania wykłady specjalistyczne i warsztaty naukowe, przeprowadzane przez ekspertów w swojej dziedzinie – zaproszonych gości z uczelni medycznych oraz partnerów, z którymi podejmowana jest współpraca. W trakcie zjazdów organizowanych jest zazwyczaj kilkanaście sesji tematycznych, w trakcie których dyskutowane są bieżące kwestie dotyczące ochrony zdrowia w Polsce, omawiane są kierunki rozwoju stowarzyszenia ze szczególnym uwzględnieniem wprowadzania nowych projektów oraz doskonalenia tych już działających w ramach programów stałych. Sesjom tematycznym towarzyszą także szkolenia z rozwoju osobistego.

Radia Opole 52. 52. Zgromadzenie Delegatów IFMSA - Poland objęło patronatem medialnym.
Plakat

Zobacz także

2024-05-28, godz. 15:45, Patronaty - polecamy Wyjątkowa podróż najmłodszych z POLREGIO szlakiem Karlika i Karolinki Już w najbliższą środę (29.05) do Gogolina pociągiem POLREGIO przyjedzie grupa małych podróżników. Wycieczka adresowana jest zorganizowanej grupy dzieci od 5 do 10 roku życia. Celem przedsięwzięcia jest promocja przejazdów pociągami… » więcej 2024-05-28, godz. 09:44, Patronaty - polecamy Artyści z różnych stron świata pokażą swoje prace na jednej wystawie - wernisaż już w piątek Co cennego w malarstwie można zaoferować współczesnemu odbiorcy? Strzelecki Ośrodek Kultury zaprasza już w najbliższy piątek (31.05) na otwarcie międzynarodowej wystawy „Części Całości” Wernisaż rozpocznie się o godz. 18:00… » więcej 2024-05-28, godz. 08:46, Patronaty - polecamy Święto Województwa Opolskiego w pierwszy weekend czerwca w Mosznej Urząd marszałkowski zaprasza wszystkich mieszkańców regionu do wspólnej zabawy w pierwszy weekend czerwca w parku przy Zamku w Mosznej. Z okazji Święta Województwa Opolskiego na uczestników czekać będą występy, konkursy, warsztaty… » więcej 2024-05-27, godz. 16:48, Patronaty - polecamy Lady Pank, T.Love i Żabson gwiazdami Dni Ziemi Strzeleckiej Lady Pank, T.Love z Muńkiem Staszczykiem i raper Żabson - to gwiazdy tegorocznych Dni Ziemi Strzeleckiej. Impreza w Parku Renardów odbędzie się w pierwszy weekend czerwca (1-2.06). Będą koncerty, ale święto miasta to także szereg… » więcej 2024-05-27, godz. 10:39, Patronaty - polecamy Przed nami XXI Festiwal Muzyki Zabytkowych Parków i Ogrodów im. C.M. von Webera Już w najbliższy czwartek (30.05) rusza XXI Festiwal Muzyki Zabytkowych Parków i Ogrodów imienia Carla Marii von Webera w Pokoju. Wydarzenie o godzinie 16:00 w Kościele Ewangelickim Księżnej Zofii w Pokoju zainauguruje koncert muzyki… » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »