Radio Opole » Patronaty » Polecamy

Polecamy

2024-04-15, 08:42 Autor: materiały organizatora, oprac. AL

I Międzynarodowa Konferencja "Nowoczesne trendy badawcze w naukach biomedycznych" na UO

Wydział Nauk o Zdrowiu UO [fot. materiały Uniwersytetu Opolskiego, źródło: https://www.wnoz.uni.opole.pl/o-wydziale/]
Wydział Nauk o Zdrowiu UO [fot. materiały Uniwersytetu Opolskiego, źródło: https://www.wnoz.uni.opole.pl/o-wydziale/]
Goście z Europy, USA, Japonii, Tajwanu, panele szkoleniowe, dyskusje i debaty – to wszystko już od środy (17.04) na Uniwersytecie Opolskim w ramach 3-dniowej konferencji zatytułowanej „Nowoczesne trendy badawcze w naukach biomedycznych: holistyczne ujęcie opieki zdrowotnej”.
Celem spotkania jest uzyskanie najnowszej wiedzy na temat interdyscyplinarnych trendów badawczych w naukach biomedycznych oraz w holistycznym ujęciu opieki zdrowotnej, przełamywanie stereotypowego sposobu myślenia w procesie rozwiązywania problemów badawczych. Konferencja ma też być okazją do umacniania zawodowych kontaktów i nawiązania międzynarodowej współpracy. Program obejmuje: trzy sesje plenarne, prezentacje projektów badawczych w ramach modułu Master Class, modułu dla młodych naukowców, w tym studentów oraz sesji e-plakatowej oraz specjalistyczne warsztaty naukowe do wyboru.


Szczegółowy opis i harmonogram wydarzenia dostępny jest tutaj: I Międzynarodowa konferencja naukowa.


Wydarzenie organizuje Instytut Nauk o Zdrowiu Uniwersytetu Opolskiego. Radio Opole I Międzynarodową Konferencję Naukową „Nowoczesne trendy badawcze w naukach biomedycznych: holistyczne ujęcie opieki zdrowotnej” objęło patronatem medialnym.
Plakat

Zobacz także

2024-05-27, godz. 09:08, Patronaty - polecamy 61. KFPP - zobacz program i słuchaj Radia Opole! 61. Krajowy Festiwal Polskiej Piosenki w Opolu rozpocznie się w piątek (31.05) i potrwa 3 dni. W programie pięć koncertów i Kabareton − wszystko będziemy transmitować na antenie głównej oraz na www.radio.opole.pl. Tradycyjnie też… » więcej 2024-05-23, godz. 11:00, Patronaty - polecamy Stowarzyszenie Kombatantów Misji Pokojowych ONZ obchodzi 25-lecie W najbliższy poniedziałek (27.05) na pl. Wolności w Opolu odbędą się uroczyste obchody Dnia Weterana Działań Poza Granicami Państwa i Międzynarodowego Dnia Uczestników Misji Pokojowych ONZ. Dodatkowo tego dnia Stowarzyszenie Kombatantów… » więcej 2024-05-22, godz. 16:28, Patronaty - polecamy Muzeum Śląska Opolskiego w czwartek pełne wydarzeń i ostatnia okazja obejrzenia wystawy "Obcy wśród nas" Jeśli jeszcze są tacy pasjonaci przyrody zainteresowani obcymi i inwazyjnymi gatunkami roślin, ptaków i ssaków, którzy nie oglądali wyjątkowej ekspozycji w Muzeum Śląska Opolskiego zatytułowanej „Obcy wśród nas”, to ostatnia… » więcej 2024-05-22, godz. 15:38, Patronaty - polecamy Posłuchaj, co w tym tygodniu szykuje Filharmonia Opolska Aż cztery koncerty szykuje swojej publiczności Filharmonia Opolska jeszcze w tym tygodniu. W piątek (24.05) tradycyjnie odbędzie się koncert symfoniczny, w sobotę (25.05) zaprezentuje się Symfoniczna Orkiestra Dęta Májovák Karviná… » więcej 2024-05-22, godz. 11:05, Patronaty - polecamy Święto muzyki organowej w Opolu Diecezjalny Instytut Muzyki Kościelnej w Opolu zaprasza na IX Międzynarodowy Festiwal Młodych Organistów im. Śląskich Muzyków Kościelnych. Wydarzenie potrwa od czwartku (23.05) do piątku (24.05) w Kościele pw. Matki Boskiej Nieustającej… » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »