Radio Opole » Patronaty » Polecamy

Polecamy

2024-04-11, 08:44 Autor: Agnieszka Lubczańska

GSW zaprasza dzieci do udziału w konkursie plastycznym!

GSW zaprasza dzieci do udziału w konkursie plastycznym! [fot. https://pixabay.com/pl]
GSW zaprasza dzieci do udziału w konkursie plastycznym! [fot. https://pixabay.com/pl]
Do 30 kwietnia Galeria Sztuki Współczesnej w Opolu czeka na prace dzieci, które chciałby wziąć udział w konkursie plastycznym „Figle na gałęzi”. Zadanie polega na stworzeniu opowieści o wybranym drzewie, które ma być przyjaznym miejscem do spędzania wolnego czasu.
Czas spędzony na drzewie to nieskrępowana radość i prawdziwa frajda. Tak spędzona chwila, płynie w zupełnie innym tempie. Stwórz fantastyczne drzewo, na które możesz zaprosić przedstawicieli świata flory i fauny leśnej. Wykreuj niesamowitą, ilustratorską opowieść, której efekty nas zaskoczą! – czytamy na stronie organizatora konkursu.

Może to być drzewo, które się zna, jest nam bliskie lub całkowicie wymyślone. Konkurs adresowany jest do dzieci w wieku 6−9 lat. Prace można wykonać w formacie A3, w dowolnych technikach rysunkowo-malarskich, ważne by były efektem indywidualnych poszukiwań i przemyśleń dziecka. Należy je dostarczyć osobiście lub przesłać pocztą do 30 kwietnia na adres: Galeria Sztuki Współczesnej, pl. Teatralny 12, 45-056 Opole z dopiskiem KONKURS PLASTYCZNY „Figle na gałęzi”.

Najlepsze z prac zostaną nagrodzone i zaprezentowane w ramach wystaw w Salonie Lellek w Opolu oraz Dobrotece w Dobrodzieniu.

Więcej o konkursie, a także o przygotowaniach do kursu malarskiego dla dorosłych, opowiedział w audycji Mariusza Majerana Józef Chyży.


Dokumenty niezbędne do wzięcia udziału w konkursie można znaleźć na stronie GSW - zobacz tu.
Plakat

Zobacz także

2024-05-27, godz. 09:08, Patronaty - polecamy 61. KFPP - zobacz program i słuchaj Radia Opole! 61. Krajowy Festiwal Polskiej Piosenki w Opolu rozpocznie się w piątek (31.05) i potrwa 3 dni. W programie pięć koncertów i Kabareton − wszystko będziemy transmitować, zarówno na częstotliwościach Festiwalowego Radia Opole (96,5… » więcej 2024-05-23, godz. 11:00, Patronaty - polecamy Stowarzyszenie Kombatantów Misji Pokojowych ONZ obchodzi 25-lecie W najbliższy poniedziałek (27.05) na pl. Wolności w Opolu odbędą się uroczyste obchody Dnia Weterana Działań Poza Granicami Państwa i Międzynarodowego Dnia Uczestników Misji Pokojowych ONZ. Dodatkowo tego dnia Stowarzyszenie Kombatantów… » więcej 2024-05-22, godz. 16:28, Patronaty - polecamy Muzeum Śląska Opolskiego w czwartek pełne wydarzeń i ostatnia okazja obejrzenia wystawy "Obcy wśród nas" Jeśli jeszcze są tacy pasjonaci przyrody zainteresowani obcymi i inwazyjnymi gatunkami roślin, ptaków i ssaków, którzy nie oglądali wyjątkowej ekspozycji w Muzeum Śląska Opolskiego zatytułowanej „Obcy wśród nas”, to ostatnia… » więcej 2024-05-22, godz. 15:38, Patronaty - polecamy Posłuchaj, co w tym tygodniu szykuje Filharmonia Opolska Aż cztery koncerty szykuje swojej publiczności Filharmonia Opolska jeszcze w tym tygodniu. W piątek (24.05) tradycyjnie odbędzie się koncert symfoniczny, w sobotę (25.05) zaprezentuje się Symfoniczna Orkiestra Dęta Májovák Karviná… » więcej 2024-05-22, godz. 11:05, Patronaty - polecamy Święto muzyki organowej w Opolu Diecezjalny Instytut Muzyki Kościelnej w Opolu zaprasza na IX Międzynarodowy Festiwal Młodych Organistów im. Śląskich Muzyków Kościelnych. Wydarzenie potrwa od czwartku (23.05) do piątku (24.05) w Kościele pw. Matki Boskiej Nieustającej… » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »