Radio Opole » Patronaty » Polecamy

Polecamy

2024-04-03, 19:34 Autor: Agnieszka Lubczańska

Recital piosenki rozrywkowo-literackiej już w sobotę w klubie muzycznym filharmonii

Recitalu piosenki rozrywkowo-literackiej już w sobotę w klubie muzycznym filharmonii [fot. materiały organizatora]
Recitalu piosenki rozrywkowo-literackiej już w sobotę w klubie muzycznym filharmonii [fot. materiały organizatora]
Największe przeboje polskiej estrady, utwory takich mistrzów jak: Artur Andrus, Agnieszka Osiecka, Jonasz Kofta, Kazik Staszewski, Maciej Zembaty, Andrzej Rybiński i wielu innych usłyszymy podczas rozrywkowo-literackiego koncertu, na którym wystąpi (i go poprowadzi) aktor, reżyser i wokalista młodego pokolenia – Marek Sieradzki. Koncert już w najbliższą sobotę (06.04) w klubie muzycznym Filharmonii Opolskiej. Początek o godz. 19:00. Są jeszcze bilety!
To będzie spotkanie z piosenką aktorską na wskroś nacechowaną kabaretową nutą. Nie zabraknie tekstów i anegdot z przymrużeniem oka oraz nawiązań do słynnych skeczów i kabaretowych, ikonicznych wykonań wielkich mistrzów. Markowi Sieradzkiemu będą towarzyszyli wrocławscy muzycy: Michał Hadasik na fortepianie, Żenia Betliński na kontrabasie oraz Mateusz Maniak na perkusji.

Więcej informacji o koncercie i biletach można znaleźć na stronie Filharmonii Opolskiej - zobacz tu.

Więcej o koncertach szykowanych w kwietniu w FO, Mariusz Majeran rozmawiał z Zofią Olszewską z Filharmonii Opolskiej. Rozmowa jest do posłuchania poniżej.Radio Opole jest patronem medialnym wydarzenia.
Plakat

Zobacz także

2024-05-17, godz. 10:23, Patronaty - polecamy Rejs "Z Orkiestrą po Odrze" już wkrótce Jeśli w sobotę 25 maja spacerując wczesnym popołudniem wzdłuż Odry, usłyszą Państwo muzykę w wykonaniu orkiestr, to z pewnością będziecie świadkami kolejnej edycji rejsu “Z orkiestrą po Odrze”. Już po raz trzynasty taki… » więcej 2024-05-16, godz. 19:39, Patronaty - polecamy O prawie ochrony środowiska porozmawiają naukowcy na zjeździe w Opolu Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Opolskiego jest w tym roku gospodarzem i organizatorem Zjazdu Katedr i Zespołów Badawczych Prawa Ochrony Środowiska. Wydarzenie oficjalnie rozpocznie się w najbliższy czwartek (23.05) i potrwa… » więcej 2024-05-16, godz. 09:56, Patronaty - polecamy Cleo i Enej gwiazdami koncertu z okazji 20-lecia wejścia Polski do UE. Wstęp wolny! Stwory Głodomory, Siostry Wajs&Stonoga na początek, o 17:00 na scenie pojawi się Cleo, a koncert zakończy występ zespołu Enej. „Świętujmy razem 20-lecie Polski w Unii Europejskiej” - to hasło przewodnie koncertu, który odbędzie… » więcej 2024-05-16, godz. 08:58, Patronaty - polecamy Poznaj historię rolnictwa na wsi śląskiej na wystawie w Muzeum Wsi Opolskiej Historia gospodarcza chłopów górnośląskich w okresie pouwłaszczeniowym - to temat wystawy „Gospodarstwo… Rolnictwo na wsi śląskiej (1850-1945)”. Przygotowania do niej trwały od 2 lat. Efekty będzie można obejrzeć po raz pierwszy… » więcej 2024-05-15, godz. 17:52, Patronaty - polecamy Majówka z "Tacy Sami" już w niedzielę w Głubczycach Będzie można pomóc, biorąc udział w konkursach, licytacjach, loterii, a do tego: obejrzeć występy artystyczne, pokazy służb mundurowych, tresury psów i aut terenowych; dla najmłodszych nie zabraknie dmuchawców, animacji i kącika… » więcej
2345678
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »