Radio Opole » Patronaty » Polecamy

Polecamy

2024-03-20, 14:50 Autor: Agnieszka Lubczańska

Święto miłośników hokeja już w weekend na lodowisku "Toropol"

[fot. elements.envato.com]
[fot. elements.envato.com]
Najbliższy weekend (22-24.03) w Opolu będzie świętem miłośników hokeja. W ciągu trzech dni na lodowisku „Toropol” w ramach Mistrzostw Polski Amatorów w Hokeju na Lodzie zostanie rozegranych aż 26 meczów! Do rywalizacji przystąpi 12 drużyn z całego kraju. Wśród nich amatorska drużyna Orlika Opole. Wstęp wolny!

Hokeiści amatorzy na co dzień wykonują przeróżne zawody, ale łączy ich jedno – pasja do hokeja.

Celem turnieju jest przede wszystkim promowanie regionu jako miejsca, w którym mimo braku profesjonalnej drużyny hokejowej, sport ten wciąż jest żywy i przyciąga na opolskie lodowisko wielu zawodników, działaczy, trenerów, młodych wychowanków i ich rodziców. Ważnym aspektem jest również propagowanie kultury i tradycji hokejowych wśród trenującej na "Toropolu" młodzieży.

Gospodarzami zawodów są Orlik Opole oraz Federacja Amatorskich Drużyn Hokeja. Radio Opole Mistrzostwa Polski Amatorów w Hokeju na Lodzie objęło patronatem medialnym. Szczegółowy program zawodów można znaleźć na zamieszczonym poniżej plakacie.
Plakat

Zobacz także

2024-05-16, godz. 09:56, Patronaty - polecamy Cleo i Enej gwiazdami koncertu z okazji 20-lecia wejścia Polski do UE. Wstęp wolny! Stwory Głodomory, Siostry Wajs&Stonoga na początek, o 17:00 na scenie pojawi się Cleo, a koncert zakończy występ zespołu Enej. „Świętujmy razem 20-lecie Polski w Unii Europejskiej” - to hasło przewodnie koncertu, który odbędzie… » więcej 2024-05-16, godz. 08:58, Patronaty - polecamy Poznaj historię rolnictwa na wsi śląskiej na wystawie w Muzeum Wsi Opolskiej Historia gospodarcza chłopów górnośląskich w okresie pouwłaszczeniowym - to temat wystawy „Gospodarstwo… Rolnictwo na wsi śląskiej (1850-1945)”. Przygotowania do niej trwały od 2 lat. Efekty będzie można obejrzeć po raz pierwszy… » więcej 2024-05-15, godz. 17:52, Patronaty - polecamy Majówka z "Tacy Sami" już w niedzielę w Głubczycach Będzie można pomóc, biorąc udział w konkursach, licytacjach, loterii, a do tego: obejrzeć występy artystyczne, pokazy służb mundurowych, tresury psów i aut terenowych; dla najmłodszych nie zabraknie dmuchawców, animacji i kącika… » więcej 2024-05-15, godz. 10:36, Patronaty - polecamy Szkoła muzyczna w Namysłowie świętuje jubileusz 50-lecia Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia im. Andrzeja Kurylewicza w Namysłowie świętuje jubileusz 50-lecia powstania. Uroczystości z tej okazji odbędą się w najbliższy piątek (17.05). » więcej 2024-05-15, godz. 09:51, Patronaty - polecamy Salon Wiosenny w GSW 17 maja w Opolu pod patronatem Radia Opole zostanie otwarty Salon Wiosenny w GSW w Opolu. To wyjątkowa wystawa będąca przeglądem aktualnej twórczości artystów związanych z opolskim środowiskiem artystycznym. W tym roku jury spośród… » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »