Radio Opole » Patronaty » Polecamy

Polecamy

2024-03-07, 09:57 Autor: Agnieszka Lubczańska

Opole Youth Choir premierowo zaprezentuje repertuar ze swojej debiutanckiej płyty

Opole Youth Choir [fot. archiwum zespołu, źródło: https://www.facebook.com/opoleyouthchoir]
Opole Youth Choir [fot. archiwum zespołu, źródło: https://www.facebook.com/opoleyouthchoir]
Salę koncertową Filharmonii Opolskiej w sobotę 16 marca wypełni muzyka i śpiew wyjątkowego chóru. Przed publicznością wystąpi Opole Youth Choir. Zabrzmią kompozycje członków chóru i przyjaciół składające się na ich debiutancką płytę, a także światowe przeboje. Koncert rozpocznie się o godz. 19:00. Są jeszcze bilety!
Chór Opole Youth Choir działa już 9 lat. Jego twórczynią jest Magdalena Wójcik-Gugulska. Tworzy go 40 młodych wokalistów z województwa opolskiego, w wieku od 7 do 20 lat. W repertuarze mają piosenki z muzyki popularnej, filmowej oraz musicali, wykonywane zarówno w harmonii, jak i solo. Na koncie mają już kilka sukcesów. Jednym z ważniejszych będzie ich pierwsza debiutancka i zarazem autorska płyta, na której znajdą się kompozycje członków chóru i przyjaciół.

Na koncert w Filharmonii Opolskiej będą składać się właśnie te utwory, ale również piosenki światowych formatów jak "From Now On" czy "Sunrise Sunset". Chórowi będzie towarzyszyła profesjonalna sekcja muzyczna, taniec i multimedia.

Dowiedz się więcej o Opole Youth Choir

Więcej informacji o koncercie i biletach można znaleźć na stronie Filharmonii Opolskiej - zobacz tu.

Radio Opole jest patronem medialnym wydarzenia.
Plakat

Zobacz także

2024-05-02, godz. 17:20, Patronaty - polecamy Spotkanie z Filipem Łobodzińskim w Opolu Aktor, dziennikarz, muzyk Zespołu Reprezentacyjnego, iberysta, tłumacz literatury, w latach 70. aktor dziecięcy - Filip Łobodziński przyjedzie do Opola promować swoją świeżo wydaną autobiografię. Na spotkanie w sobotę 11 maja zaprasza… » więcej 2024-05-02, godz. 08:36, Patronaty - polecamy Jedyny taki pociąg z orkiestrami na pokładzie wyruszy 11 maja Opolski Ekspres Dęty wyruszy w tym roku z Opola do Kluczborka. Na trasie przez Lubliniec będą czekać na uczestników liczne atrakcje i postoje na stacjach pośrednich. Wyjazd ekspresu ze stacji Opole Główne zaplanowano w sobotę 11 maja… » więcej 2024-04-30, godz. 15:44, Patronaty - polecamy Uznany kubański organista wystąpi w niedzielę w Filharmonii Opolskiej Przed nami kolejny koncert w ramach cyklu „Organy w samo południe”. Tym razem na odrestaurowanych organach Filharmonii Opolskiej, które są w tym sezonie bohaterem comiesięcznych koncertów, zagra uznany kubański organista oddany muzyce… » więcej 2024-04-30, godz. 10:29, Patronaty - polecamy "Biblioteka - miejsce na czasie" hasłem 21. Tygodnia Bibliotek - zobacz, co szykuje się w Opolu! Dostępna jest dla wszystkich, niezależnie od wieku, umiejętności czy preferencji czytelniczych, uwzględnia nowe trendy, eksperymentuje z innowacyjnymi formami przekazu, jest przestrzenią do dyskusji i spotkania - to współczesna biblioteka… » więcej 2024-04-29, godz. 10:03, Patronaty - polecamy 100-lecie OSP w Opolu-Gosławicach Ochotnicza Straż Pożarna Opole-Gosławice świętuje 100-lecie powstania. Z tej okazji w najbliższą sobotę (04.05) odbędą się oficjalne uroczystości, po których strażacy zapraszają na Piknik 'Pod skrzydłami Floriana'. Urodzinowe… » więcej
6789101112
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »