Radio Opole » Patronaty » Polecamy

Polecamy

2024-02-21, 13:12 Autor: Agnieszka Lubczańska

Dzień Rzecznika Patentowego już we wtorek na UO

Dzień Rzecznika Patentowego już we wtorek na UO [fot. materiały organizatora]
Dzień Rzecznika Patentowego już we wtorek na UO [fot. materiały organizatora]
Czym dokładnie zajmują się rzecznicy patentowi oraz dlaczego warto zadbać o ochronę własności intelektualnej? Nad tym m.in. zastanowią się uczestnicy spotkania, które odbędzie się w najbliższy wtorek (05.03) w sali widowiskowej Studenckiego Centrum Kultury UO przy ul. Katowickiej 95. Spotkanie potrwa od godz. 10:00 do 14:00.
Wydarzenie ma na celu przybliżyć tajniki zawodu rzecznika patentowego oraz ukazać jego ciekawe aspekty. Uczestnicy dowiedzą się również, dlaczego warto zadbać o ochronę własności intelektualnej. Szczegółowy harmonogram spotkania będzie już wkrótce dostępny na stronie organizatora - zobacz tu.

wydarzenie jest certyfikowane. Uzyskanie certyfikatu wymaga wcześniejszego wypełnienia formularzu znajdującego się pod adresem https://cywilisci.wpia.uni.opole.pl/drp/.

Zarejestruj się.

Organizatorem wydarzenia jest - działające od 2012 roku na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Opolskiego - Koło Naukowe Prawa Cywilnego i Własności Intelektualnej. Radio Opole Dzień Rzecznika Patentowego objęło patronatem medialnym.
Plakat

Zobacz także

2024-04-18, godz. 17:12, Patronaty - polecamy Zgromadzenie Delegatów IFMSA - Poland od piątku do niedzieli w Opolu To najważniejsze spotkanie członków IFMSA-Poland, które odbywa się dwa razy do roku, wiosną oraz jesienią i gromadzi jednorazowo ponad 200 przedstawicieli 20 oddziałów największego stowarzyszenia zrzeszającego studentów i młodych… » więcej 2024-04-18, godz. 15:04, Patronaty - polecamy Koncert "Dom naszych marzeń" już w sobotę w Paczkowie KLUB 50, Sebastian Kubiak, Czarny/Mikulski, a do tego zespół Wiekowe Baszty - takich wykonawców usłyszymy podczas muzycznego wieczoru spod znaku „Krainy Łagodności”, który szykuje się w najbliższą sobotę (20.04) w Muzeum Gazownictwa… » więcej 2024-04-18, godz. 11:22, Patronaty - polecamy Krzysztof Skiba gościem specjalnym Festiwalu Kariery. Wydarzenie już w środę w CWK. Radio Opole będzie na miejscu! Co zrobić, by praca stała się pasją? Jak rozsądnie zarządzać własną karierą, by robić to, do czego ma się talent? Zawód można zmienić w każdym wieku, a przy tym zawsze warto się dokształcać. Inspiracji do tego nie zabraknie… » więcej 2024-04-17, godz. 16:31, Patronaty - polecamy Koncert "W cieniu wiedeńskich wież" już w piątek w filharmonii Johannesa Brahmsa 'Koncert podwójny a-moll na skrzypce i wiolonczelę' oraz Antona Brucknera V Symfonia Es-dur - to dwa dzieła, które wybrzmią w najbliższy piątek (19.04) w Filharmonii Opolskiej w ramach koncertu zatytułowanego „W… » więcej 2024-04-17, godz. 15:58, Patronaty - polecamy Sylwia Chutnik o bojowniczkach z warszawskiego getta 19 kwietnia minie 81. rocznica wybuchu powstania w getcie warszawskim - największego zbrojnego zrywu Żydów podczas II wojny światowej, a zarazem pierwszego miejskiego powstanie w okupowanej Europie. Okazją do wspomnień o tym zrywie będzie… » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »