Radio Opole » Patronaty » Polecamy

Polecamy

2024-02-21, 11:30 Autor: materiały organizatora, oprac. AL

I Francuska Noc Jazzowa w Bonjour Café

Jacek Hornik [fot. archiwum artysty]
Jacek Hornik [fot. archiwum artysty]
Już w najbliższą sobotę (24.02) w centrum Opola będzie można poczuć się, jak w centrum… Paryża. Wszystko za sprawą I Francuskiej Nocy Jazzowej, która szykuje się w Piwnicy Francuskiej Bonjour Café. Organizatorzy zapowiadają koncert i wieczór pełen francuskich akcentów.
Więcej o wydarzeniu w sobotę (24.02) w audycji "Weekend z Radiem Opole" - gościem Katarzyny Zawadzkiej będzie Jacek Hornik.

Koncert zagra Modest Jazz Quartet w składzie Jacek Hornik na saksofonach, Jacek Lekki na gitarach, Olek Gonsior na perkusji oraz Filip Hornik na kontrabasie i gitarze basowej. I Francuska Noc Jazzowa rozpocznie się o godz. 20:30. Warto wcześniej zarezerwować miejsce – więcej informacji na zamieszczonym poniżej plakacie.

Wydarzenie organizuje Bonjour Café Opole we współpracy z PALI SIĘ Marketing. Radio Opole objęło wydarzenie patronatem medialnym.
Plakat

Zobacz także

2024-04-16, godz. 08:58, Patronaty - polecamy Poezja Baczyńskiego w klimatach rapowo-jazzowych na płycie "Oddycha miasto" - posłuchaj rozmowy z twórcą! Fundacja Dla Dziedzictwa przygotowała muzyczną propozycję, która ma przybliżyć poezję Krzysztofa Kamila Baczyńskiego młodym odbiorcom. 'Baczyński Projekt' to połączenie wierszy narodowego wieszcza zaśpiewane przez rapera Michała… » więcej 2024-04-15, godz. 21:39, Patronaty - polecamy Spotkanie z przedstawicielami społeczności romskiej w Polsce już we wtorek w Opolu O historii i współczesności Romów - jednej z czterech, zamieszkujących Polskę uznanych mniejszości etnicznych - opowie już w najbliższy wtorek (16.04) Władysław Kwiatkowski, dyrektor Centrum Historii i Kultury Romów w Oświęcimiu… » więcej 2024-04-15, godz. 09:21, Patronaty - polecamy O rodzicielstwie zastępczym podyskutują w czwartek w Opolu Integracja środowisk zajmujących się rodzinną pieczą zastępczą oraz propagowanie idei rodzicielstwa zastępczego w społeczeństwie województwa opolskiego - to główne cele konferencji, która już w najbliższy czwartek (18.04) odbędzie… » więcej 2024-04-15, godz. 08:42, Patronaty - polecamy I Międzynarodowa Konferencja "Nowoczesne trendy badawcze w naukach biomedycznych" na UO Goście z Europy, USA, Japonii, Tajwanu, panele szkoleniowe, dyskusje i debaty - to wszystko już od środy (17.04) na Uniwersytecie Opolskim w ramach 3-dniowej konferencji zatytułowanej „Nowoczesne trendy badawcze w naukach biomedycznych:… » więcej 2024-04-12, godz. 17:48, Patronaty - polecamy "Soczysty Dzień Zdrowego Jedzenia w Staszicu" Pełen smakowitych atrakcji oraz wartościowych inspiracji dotyczących zdrowego odżywiania szykowanych jest w najbliższy piątek (19.04) w Zespole Szkół Zawodowych im. Staszica w Opolu. To już kolejny raz, kiedy szkoła organizuje akcję… » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »