Radio Opole » Patronaty » Polecamy

Polecamy

2023-12-07, 10:28 Autor: Agnieszka Lubczańska

Grają to już 50 lat i wciąż mają pełną widownię! Kultowy spektakl "Kwartet" zawita w poniedziałek do Opola

Grają to już 50 lat i wciąż mają pełną widownię! Kultowy spektakl "Kwartet" zawita w poniedziałek do Opola
Kultowa już historia czterech artystów, w której bohaterowie usiłują odpowiedzieć na fundamentalne pytania dotyczące sensu życia, teatru i sztuki, czyli „Kwartet” w reżyserii Mikołaja Grabowskiego w gwiazdorskiej obsadzie wybitnych aktorów. Takie wydarzenie szykuje się już w najbliższy poniedziałek (11.12) w Teatrze im. Jana Kochanowskiego. Spektakl zostanie zaprezentowany o dwóch do wybory porach: 18:00 i 20:00. Zostały ostatnie bilety!
Tekst sztuki napisał wybitny polski kompozytor Bogusław Schaeffer. Nieprzewidywalna gra z widzem, żarty, przekomarzania, prowokacje, improwizacje, publiczność odważnie włączana do występu – tego wszystkiego nie zabraknie. To powinien być znakomity wieczór dla miłośników inteligentnego i dowcipnego teatru, jak i muzyki! Nawet jeśli ktoś już raz widział ten spektakl, warto wybrać się raz jeszcze, bo każdy występ znakomitych aktorów jest zupełnie inny.

Dodajmy też, że obsada jest wymienna, pewne jest, że czwórka znakomitych aktorów z zestawu: Andrzej Grabowski, Jan Frycz, Jan Peszek, Mikołaj Grabowski, Bogdan Słomiński i Tomasz Karolak pojawi się na scenie Teatru im. Jana Kochanowskiego już w najbliższy poniedziałek (11.12). Spektakl trwa 70 minut.

Bilety można zakupić poprzez stronę internetową - zobacz tu.

Organizatorem wydarzenia jest spółka ESKANDER. Radio Opole objęło spektakl patronatem medialnym.
Plakat

Zobacz także

2024-02-23, godz. 20:01, Patronaty - polecamy Filharmonia w Dzień Kobiet zaprasza na koncert "Amitié, to znaczy przyjaźń" Świat twórców muzyki w minionych epokach zdominowany był przez mężczyzn. Jednym z wyjątków od tej reguły była Grażyna Bacewicz i nie bez powodu to jej „Uwertura na orkiestrę symfoniczną” rozpocznie koncert w Filharmonii Opolskiej… » więcej 2024-02-23, godz. 19:06, Patronaty - polecamy "Sercem malowane - twórcze pasje kobiet" - wystawa w Kluczborku To już tradycja, że wiosną w okolicach Dnia Kobiet, w Muzeum im. Jana Dzierżona w Kluczborku prezentowana jest wystawa 'Sercem malowane - twórcze pasje kobiet'. Nie inaczej będzie w tym roku! Wernisaż zaplanowano na niedzielę 3 marca… » więcej 2024-02-22, godz. 15:38, Patronaty - polecamy Amerykańskie seriale komediowe tematem spotkania z Magdą Kosińską-Król już w środę w MBP w Opolu Ma 442 strony, wydana została parę dni temu i jest kopalnią wiedzy na temat świata sitcomów i ich wpływu na społeczeństwo. Mowa o książce „Antidotum. Historia amerykańskich seriali komediowych”. Jej autorka Magda Kosińska-Król… » więcej 2024-02-21, godz. 19:28, Patronaty - polecamy Pięć spektakli w trzy dni, a do tego spotkania i debaty. Rusza V Opolski Maraton Teatralny Od 1 do 3 marca potrwa V Opolski Maraton Teatralny. To wyjątkowa okazja, by w zaledwie trzy dni nadrobić wszystkie repertuarowe zaległości w oglądaniu najnowszych spektakli Teatru im. Jana Kochanowskiego w Opolu, poznać młodą generację… » więcej 2024-02-21, godz. 13:12, Patronaty - polecamy Dzień Rzecznika Patentowego już we wtorek na UO Czym dokładnie zajmują się rzecznicy patentowi oraz dlaczego warto zadbać o ochronę własności intelektualnej? Nad tym m.in. zastanowią się uczestnicy spotkania, które odbędzie się w najbliższy wtorek (05.03) w sali widowiskowej… » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »