Radio Opole » Patronaty » Polecamy

Polecamy

2023-11-30, 10:00 Autor: Agnieszka Lubczańska

Swingowo przez Amerykę z jazzową grupą JaLaJeRu z Nashville już w niedzielę w filharmonii

"Swingowym śladem przez Amerykę" z jazzową grupą JaLaJeRu z Nashville już w niedzielę w filharmonii
„Muzyka Króla Słońce” w piątek (01.12), a w niedzielę (03.12) koncert "Swingowym śladem przez Amerykę" - to muzyczne propozycje Filharmonii Opolskiej jeszcze w tym tygodniu. Na piątkowy koncert wszystkie bilety są już wyprzedane, ale nadal jest szansa zakupu biletów na koncert niedzielny, który zapowiada się bardzo ciekawie. Usłyszymy przeboje muzyki amerykańskiej takich wykonawców jak: Frank Sinatra czy Ella Fitzgerald w wykonaniu jazzowej grupy wokalnej JaLaJeRu z Nashville!
Koncert "Swingowym śladem przez Amerykę" poprowadzi i zagra na fortepianie Michał Hadasik, na gitarze elektrycznej - Luigi Leoni, na kontrabasie - Żenia Betliński, a na perkusji - Ladislav Benda. Będzie też czteroosobowe grono wokalistów jazzowej grupy wokalnej JaLaJeRu z Nashville: Jessica Heim, LaLa Deaton, James Richardson I Russell Hospedales. Artyści mają bogate doświadczenie lat pracy na scenie muzycznej w Nashville, Nowym Jorku i Los Angeles. Niektórzy występują jako support z najbardziej rozpoznawalnymi nazwiskami muzyki country i pop. Piszą i aranżują przeboje, koncertują też dla tysięcy osób podróżujących na największych statkach rejsowych na świecie.

Koncert rozpocznie się o godz. 18:00 w sali koncertowej filharmonii.


Zobacz, gdzie jeszcze zostały ostatnie bilety na koncert
.

Więcej informacji o koncercie i występujących na nim artystach można przeczytać na stronie Filharmonii Opolskiej - zobacz tu.

Radio Opole koncert "Swingowym śladem przez Amerykę" objęło patronatem medialnym.
Plakat


Zobacz także

2024-02-23, godz. 20:01, Patronaty - polecamy Filharmonia w Dzień Kobiet zaprasza na koncert "Amitié, to znaczy przyjaźń" Świat twórców muzyki w minionych epokach zdominowany był przez mężczyzn. Jednym z wyjątków od tej reguły była Grażyna Bacewicz i nie bez powodu to jej „Uwertura na orkiestrę symfoniczną” rozpocznie koncert w Filharmonii Opolskiej… » więcej 2024-02-23, godz. 19:06, Patronaty - polecamy "Sercem malowane - twórcze pasje kobiet" - wystawa w Kluczborku To już tradycja, że wiosną w okolicach Dnia Kobiet, w Muzeum im. Jana Dzierżona w Kluczborku prezentowana jest wystawa 'Sercem malowane - twórcze pasje kobiet'. Nie inaczej będzie w tym roku! Wernisaż zaplanowano na niedzielę 3 marca… » więcej 2024-02-22, godz. 15:38, Patronaty - polecamy Amerykańskie seriale komediowe tematem spotkania z Magdą Kosińską-Król już w środę w MBP w Opolu Ma 442 strony, wydana została parę dni temu i jest kopalnią wiedzy na temat świata sitcomów i ich wpływu na społeczeństwo. Mowa o książce „Antidotum. Historia amerykańskich seriali komediowych”. Jej autorka Magda Kosińska-Król… » więcej 2024-02-21, godz. 19:28, Patronaty - polecamy Pięć spektakli w trzy dni, a do tego spotkania i debaty. Rusza V Opolski Maraton Teatralny Od 1 do 3 marca potrwa V Opolski Maraton Teatralny. To wyjątkowa okazja, by w zaledwie trzy dni nadrobić wszystkie repertuarowe zaległości w oglądaniu najnowszych spektakli Teatru im. Jana Kochanowskiego w Opolu, poznać młodą generację… » więcej 2024-02-21, godz. 13:12, Patronaty - polecamy Dzień Rzecznika Patentowego już we wtorek na UO Czym dokładnie zajmują się rzecznicy patentowi oraz dlaczego warto zadbać o ochronę własności intelektualnej? Nad tym m.in. zastanowią się uczestnicy spotkania, które odbędzie się w najbliższy wtorek (05.03) w sali widowiskowej… » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »