Radio Opole » Patronaty » Polecamy

Polecamy

2023-11-30, 07:43 Autor: Agnieszka Lubczańska

Sobota w "Akwarium" dla fanów rywalizacji w pływaniu

Sobota w "Akwarium" dla fanów rywalizacji w pływaniu [fot. https://pixabay.com/pl]
Sobota w "Akwarium" dla fanów rywalizacji w pływaniu [fot. https://pixabay.com/pl]
Już w najbliższą sobotę (02.12) szykują się sportowe emocje na basenie „Akwarium” w Opolu. Wszystko za sprawą XVI Amatorskich Mistrzostw Polski w Pływaniu „Family Cup” 2023 – jednego z 16. zawodów regionalnych stanowiących eliminacje do finału krajowego amatorskich mistrzostw. Biuro zawodów będzie czynne od godz. 9:00, a same zawody rozpoczną się o godz. 10:00.
Zapisy odbywają się poprzez formularz na stronie www.family-cup.pl lub w biurze zawodów w sobotę (02.12) od godz. 9:00. Uczestnictwo z zawodach jest bezpłatne. Chętni wykupują jedynie bilet wstępu na basen.

Zawody rozgrywane będą w kategoriach indywidualnych oraz rodzinnych, a w zawodach mogą wziąć amatorzy pływania, którzy nie posiadają licencji zawodniczej Polskiego Związku Pływackiego lub nie posiadały jej w okresach krótszych, niż te określone w paragrafie 5 pkt 2 regulaminu zawodów (regulamin zamieszczamy w załączniku poniżej).

Przypomnijmy: Family Cup to cykl amatorskich zawodów w wielu dyscyplinach. W tym roku odbywa się XVI Amatorskie Mistrzostwa Polski w Pływaniu, ale oprócz pływania w lutym 2024 r. planowane są mistrzostwa województwa w narciarstwie alpejskim oraz w snowboardzie.

Organizatorami zawodów są Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w Opolu, Miasto Opole i MOSiR Opole. Radio Opole jest patronem medialnym.
PLAKAT FAMILY CUP 2023

Zobacz także

2024-02-27, godz. 08:52, Patronaty - polecamy Praski organista prof. Jaroslav Tůma z koncertem w Opolu Odrestaurowane organy w Filharmonii Opolskiej są w tym sezonie bohaterem koncertów „Organy w samo południe”. Kolejna odsłona cyklu - trzecia już w tym roku - odbędzie się w najbliższą niedzielę (03.03). Zagra organista koncertowy… » więcej 2024-02-23, godz. 20:01, Patronaty - polecamy Filharmonia w Dzień Kobiet zaprasza na koncert "Amitié, to znaczy przyjaźń" Świat twórców muzyki w minionych epokach zdominowany był przez mężczyzn. Jednym z wyjątków od tej reguły była Grażyna Bacewicz i nie bez powodu to jej „Uwertura na orkiestrę symfoniczną” rozpocznie koncert w Filharmonii Opolskiej… » więcej 2024-02-23, godz. 19:06, Patronaty - polecamy "Sercem malowane - twórcze pasje kobiet" - wystawa w Kluczborku To już tradycja, że wiosną w okolicach Dnia Kobiet, w Muzeum im. Jana Dzierżona w Kluczborku prezentowana jest wystawa 'Sercem malowane - twórcze pasje kobiet'. Nie inaczej będzie w tym roku! Wernisaż zaplanowano na niedzielę 3 marca… » więcej 2024-02-22, godz. 15:38, Patronaty - polecamy Amerykańskie seriale komediowe tematem spotkania z Magdą Kosińską-Król już w środę w MBP w Opolu Ma 442 strony, wydana została parę dni temu i jest kopalnią wiedzy na temat świata sitcomów i ich wpływu na społeczeństwo. Mowa o książce „Antidotum. Historia amerykańskich seriali komediowych”. Jej autorka Magda Kosińska-Król… » więcej 2024-02-21, godz. 19:28, Patronaty - polecamy Pięć spektakli w trzy dni, a do tego spotkania i debaty. Rusza V Opolski Maraton Teatralny Od 1 do 3 marca potrwa V Opolski Maraton Teatralny. To wyjątkowa okazja, by w zaledwie trzy dni nadrobić wszystkie repertuarowe zaległości w oglądaniu najnowszych spektakli Teatru im. Jana Kochanowskiego w Opolu, poznać młodą generację… » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »