Radio Opole » Patronaty » Polecamy

Polecamy

2023-09-20, 16:02 Autor: Agnieszka Lubczańska

Wyjątkowy koncert Blue Café został przeniesiony na 27 listopada

Wyjątkowy koncert Blue Café już w poniedziałek
Klimatyczny jazzowy wieczór szykuje się już w najbliższy poniedziałek (25.09) w Filharmonii Opolskiej. Z koncertem Blue Cafe Jazz Night wystąpi w Opolu z wyjątkowym koncertem zespół Blue Café. Początek o godz. 19:00. Są jeszcze bilety!
Z OSTATNIEJ CHWILI: Koncert został przeniesiony na 27 listopada. Wcześniej zakupione bilety zachowują ważność.

Podczas koncertu będzie okazja posłuchania najpiękniejszych standardów jazzowych i największych hitów zespołu. To także powrót do muzycznych korzeni Dominiki Gawędy. W jej wykonaniu usłyszymy interpretacje najbardziej znanych i lubianych standardów jazzowych takich jak: Fever, Misty, My funny Valentine, Lush Life oraz największych przebojów Blue Café w wyrafinowanych aranżacjach Pawła Ruraka- Sokala.

Podczas koncertu zespołowi będzie towarzyszył jazzowy wirtuoz trąbki Jerzy Małek. Całość dopełni czołówka muzyków polskich: Łukasz Sztaba, Michał Grott, Sebastian Kasprowicz, Sebastian Frankiewicz.

Podczas wieczoru wystąpią również zdobywcy Grand Prix 30. Jubileuszowego Festiwalu Face The Music Brzeg 2023.

Zobacz: Bilety.

Radio Opole jest patronem medialnym koncertu.
Plakat

Zobacz także

2024-02-13, godz. 17:34, Patronaty - polecamy Jeden z najbardziej znanych twórców okładek płytowych ze swoimi pracami w Muzeum Polskiej Piosenki w Opolu Do 5 maja w Muzeum Polskiej Piosenki w Opolu będzie można oglądać wystawę „Zbigniew Bielak | Mistrz detalu”. Tytuł ekspozycji nie jest przypadkiem, bo twórczość tego artysty, który uznawany jest za najbardziej znanego na świecie… » więcej 2024-02-12, godz. 09:35, Patronaty - polecamy "Piosenki z Serduszkiem" zabrzmią we wtorek w Tułowicach To już tradycja, że w okolicach walentynek z Tułowickiego Ośrodka Kultury dobiegają piosenki o miłości. Wszystko w ramach Festiwalu „Piosenki z serduszkiem”. W tym roku wydarzenie odbędzie się 13 lutego w sali widowiskowej przy… » więcej 2024-02-12, godz. 08:50, Patronaty - polecamy 15. Comber B@bski w Kluczborku Będzie taniec, śpiew, rozmaite konkursy, ale przede wszystkim dobra zabawa. Już w najbliższy wtorek (13.02) karnawał w Kluczborku zakończy babski comber. Tradycyjnie - ta wywodząca się ze średniowiecza ludowa zabawa zapustna - to… » więcej 2024-02-09, godz. 12:29, Patronaty - polecamy "10 lat bez Bolka" - spotkanie w 10. rocznicę śmierci wyjątkowego artysty W najbliższą sobotę (10.02) minie dokładnie 10 lat od śmierci wyjątkowego artysty - Bolesława Polnara. Z tej okazji Galeria Sztuki Współczesnej w Opolu zaprasza na spotkanie wspomnieniowe poświęcone twórcy. Początek o godz. 1… » więcej 2024-02-08, godz. 14:58, Patronaty - polecamy „Od Straussa do miłości do Ziemi” zagrają w Nysie na szczytny cel Wsparcie Nyskiego Hospicjum, promowanie uzdolnionej artystycznie młodzieży, a do tego umożliwienie wszystkim zainteresowanym uczestnictwa w artystycznym wydarzeniu - to cele Charytatywnego Koncertu Noworocznego, który w tym roku został… » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »