Radio Opole » Patronaty » Polecamy

Polecamy

2022-11-08, 14:13 Autor: Agnieszka Lubczańska

Wielkie śpiewanie dla Niepodległej w Głogówku

Wielkie śpiewanie dla Niepodległej w Głogówku [fot. https://pixabay.com/pl]
Wielkie śpiewanie dla Niepodległej w Głogówku [fot. https://pixabay.com/pl]
W najbliższy czwartek (10.11) w Centrum Kultury w Głogówku odbędzie się V Gminny Przegląd Piosenki i Pieśni Patriotycznej Głogówek 2022, podczas którego wystąpią przedszkolaki oraz uczniowie szkół podstawowych gminy Głogówek oraz uczniowie Zespołu Szkół w Głogówku. Przedsięwzięcie rozpocznie się o godz. 16:00.
Jako pierwsze zaprezentują się przedszkola. Po przerwie swoje prezentacje rozpoczną szkoły. Przewidywana godzina zakończenia to 19:00. Wydarzenie odbywa się już po raz piąty i ma na celu przede wszystkim przywracanie pamięci polskich pieśni patriotycznych i uczenie ich młodych ludzi, a także wspieranie uzdolnionych wokalnie i instrumentalnie uczniów oraz umożliwienie prezentacji ich umiejętności przed szerszą publicznością.

Organizatorem wydarzenia jest Szkoła Podstawowa nr 2 im. Henryka Sienkiewicza w Głogówku. Radio Opole V Gminny Przegląd Piosenki i Pieśni Patriotycznej Głogówek 2022 objęło patronatem medialnym.
Plakat

Zobacz także

2024-05-07, godz. 15:31, Patronaty - polecamy 50-lecie powstania świętuje ZSS przy DPS w Zawadzkiem Zespół Szkół Specjalnych w Zawadzkiem działający przy tamtejszym DPS obchodzi jubileusz 50-lecia. W najbliższy czwartek (09.05) odbędą się oficjalne obchody tego wydarzenia. Uroczystości rozpocznie o godz. 9:00 msza święta w Kościele… » więcej 2024-05-07, godz. 15:06, Patronaty - polecamy PRE/TEKSTY - nowa wystawa w Muzeum Polskiej Piosenki w Opolu PRE/TEKSTY to tytuł nowej wystawy, którą od soboty (11.05) będzie można oglądać w Muzeum Polskiej Piosenki w Opolu. Jej autorami są studenci Wydziału Grafiki Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie, którzy opracowali graficznie teksty… » więcej 2024-05-07, godz. 14:48, Patronaty - polecamy Podróż po muzyce żydowsko-arabskiej na koncercie Navarrete Sefardi Project w sobotę w filharmonii Podróż po muzyce żydowskiej - zagrana przez 5-osobowy zespół muzyków - okraszona tańcem i śpiewem performerki, tancerki flamenco i trenerki głosu - Magdy Navarrete - taki koncert szykuje się w najbliższą sobotę (11.05) w Filharmonii… » więcej 2024-05-07, godz. 09:20, Patronaty - polecamy Maria Przebindowska bohaterką wyjątkowej wystawy w Galerii MBP "Zamostek" Postać znanej w Opolu chórmistrzyni, animatorki kultury i aktywnej wiceprezeski Towarzystwa Przyjaciół Opola, założycielki zespołu Camerton, charyzmatycznej i nietuzinkowej osoby - Marii Przebindowskiej zostanie przypomniana na wyjątkowej… » więcej 2024-05-06, godz. 12:41, Patronaty - polecamy "Harfa? Najlepiej dwie!". Wybierz się na koncert do Filharmonii Opolskiej „Concertino w dawnym stylu” na dwie harfy i orkiestrę smyczkową współczesnego polskiego kompozytora, laureata nagród w dziedzinie muzyki filmowej i radiowej Macieja Małeckiego to jeden z utworów, które wybrzmią piątkowy (10.05)… » więcej
567891011
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »